Haberler

Ödüllü PlayStation Futbol Turnuvası Başlıyor

0

13-14-15 Temmuz 2018 tarihlerinde Vadistanbul’da PlayStation Futbol Turnuvası düzenlenecek. 3 gün sürecek turnuvanın şampiyonuna büyük ödül var. Unutulmaz maçların spikeri Sabri Ugan da final günü Vadistanbul’da olacak ve söyleşi gerçekleştirecek.

Vadistanbul’da 13 Temmuz’da başlayacak PlayStation Futbol turnuvasına 12-35 yaş arası herkes katılabilir. Katılımı kontenjanla sınırlı olan turnuvaya kayıtlar Vadistanbul’da zemin katta bulunan etkinlik alanında saat 11.00’de başlayacak. 3 gün sürecek turnuvanın ilk iki gününde galip gelen katılımcılar 15 Temmuz Pazar günü finale katılacak. Turnuva 1.’si 1000 TL değerinde, 2.’si 750 TL değerinde, 3.’sü 500TL değerinde Teknosa’dan alışveriş çeki kazanacak.

Etkinliğin sürpriz ismi, en önemli futbol maçlarından tanıdığımız başarılı futbol spikeri Sabri Ugan olacak. Final günü Vadistanbul’un konuğu olacak Sabri Ugan turnuva şampiyonuna ve dereceye girenlere törenle ödüllerini takdim edecek. Ödül töreninden sonra Ugan, Türkiye’nin katıldığı finaller ve önemli müsabakalar hakkında söyleşi gerçekleştirecek ve sevenleriyle fotoğraf çektirecek. Saat 18.00’de Vadistanbul’da yayınlanacak “Büyük Final” maçı da Sabri Ugan’la birlikte izlenecek.

Etkinlik Programı:

13 Temmuz PlayStation Müsabakaları (11.00-22.00)

14 Temmuz PlayStation Müsabakaları (11.00-22.00)

15 Temmuz 14.00 PlayStation Final Müsabakaları

17.00 Ödül Töreni

18.00 Sabri Ugan İle Büyük Finali İzliyoruz.

Fortnite’ın 5. Sezonunda Dünyalar Buluşuyor
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Honor 10 Türkiye’de Sadece Hepsiburada’da Satışta

Previous article

Dwayne Johnson Kasları “Gökdelen”e Tırmanmaya Yetiyormuş

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler