Haberler

PLITCH ile oyunlardan çok daha fazlasını elde edin

0
PLITCH ile oyunlardan çok daha fazlasını elde edin

Son yıllarda birçok geliştirici ve yayıncı oyunlarını defalarca erteledi. 2022’de, bir aksilik olmazsa, uzun zamandır beklenen birçok oyun nihayet günışığına çıkacak. Tek oyunculu PC oyunları için profesyonel eğitim yazılımı sağlayan PLITCH ekibi de bunu sabırsızlıkla bekliyor ve hatta bu yıl en çok beklenen beş tanesinin oyun deneyimini hile kodları kullanarak bireysel olarak nasıl ayarlanabileceği konusunda bazı fikirleri de var. Bu sayede oyuncular oyunlardan daha fazlasını elde edebilir, becerilerini geliştirirken zaman kazanabilir.

Hayatta kalmak için zorlu bir mücadele: Dying Light 2: Stay Human

Oyunun en önemli unsuru hızlı hareket etmektir. Geceleri sokaklar Zombiler sarıyor. Bu durumda ilerlemek için en güvenli yol çatılardan ilerlemektir, fakat bu da dayanıklılığınızı çabuk tüketir. Planlanan hile kodları size daha az yorucu parkur koşuları sağlayan sonsuz dayanıklılığa izin verir. Bu sayede oyuncuların hayal kırıklığına uğramasını önler.

Kaos diyarında savaş başlıyor: Total War: Warhammer 3

Strateji oyun serisi Total War: Warhammer’ın üçüncü bölümü 17 Şubat’ta çıkacak.

Oyunun kitlesel savaşlarında harita üzerinde belirli noktaları ele geçirmek, düşman dalgalarına karşı korunmak ve ilerlemekle ilgilidir. Bu noktaları tutmak ve rakipleri ortadan kaldırmak, oyunculara seçtikleri ırka bağlı olarak belirli kaynakları getirir ve bunlar da barikatlar kurmak veya yeni birimler çağırmak için kullanılır;  ancak bu çok zaman alıcı bir uğraştır. PLITCH hile kodları bu süreyi kısaltmak için sabit bir kaynak akışı sağlar, hatta sonsuz sayıda birim alıp onları yenilmez yapacak kadar ileri de götürür.

Elden Ring

RPG hayranları 2019’da Dark Souls ve Sekiro gibi popüler oyunların halefi olarak gösterilen Elder Ring duyurulduğunda çok sevindi. Nihayet, uzun bir bekleyişin ardında oyun 25 Şubat’ta yayınlanacak.

Elden Ring’de oyuncular karmaşık savaş sistemlerine ve özellikle zorlu rakiplere uyum sağlamak zorunda kalacaklar. PLITCH, “Sen Öldün” ekranından mümkün olduğunca kaçınmak ve rakiplere direnmek için maksimum sağlık ile dayanıklılığı kalıcı olarak artırabileceğiniz bir hile planlıyor. Bir tanrı modu deneme yanılma hayal kırıklığını daha da azaltabilir. Ancak yenilmezlik istemeyen olursa o da karakterini daha hızlı bir şekilde seviyesini yükseltmek üzere beceri puanları almak için PLITCH’i kullanabilir.

Skyrim uzayda: Starfield

Starfield için çıkış tarihi 11 Kasım olsa da oyun hakkında şu ana kadar çok az şey biliniyor.

Skyrim veya Fallout 4 ile karşılaştırılabilir bir rol yapma oyunu olduğunu varsayarsanız daha fazla deneyim ve özellik puanı için hile kodlar düşünülebilir. Bu seviyelendirmeyi ve istenen avantajları elde etmeyi çok daha kolay hale getirir. Geri tepme, yayılma ve yeniden yükleme dâhil olmak üzere silah kullanımı da ayarlanabilir.

Bölgeye geri dönüş: S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

Daha önce birkaç kez ertelenen ve merakla beklenen birinci şahıs nişancı oyunu S.T.A.L.K.E.R.  2: Heart of Chernobyl, çıkış tarihi son olarak 8 Aralık 2022’ye ertelendi.

S.T.A.L.K.E.R. 2’nin yeni açık dünyasında oyuncuların kendilerini kanıtlamaları gereken her türlü düşman gizleniyor ve bunu yeterli silah, sağlık ve kaynakla yapmaktan daha iyi ne olabilir? Mutantlara karşı avantaj sağlamak için planlanan PLITCH hileleri, oyuncunun cebine yeterli (sınırsız) mühimmat ve para koyabilir.  Çantalar, çok küçük gelmeye başlarsa, sonsuz miktarda ağırlık taşıyabilecek şekilde ayarlanabilir. Ayrıca oyuncuyu yenilmez kılan ve “bölgede” hayatta kalma mücadelesini yürüyüşe dönüştüren bir tanrı modu da planlanmıştır.

Hile yapmak etik olarak doğru olmaya bilir, ancak PLITCH ile oyun oynamak hile yapmak değildir.

Çevrimiçi oyunlarda “ölümcül” bir günah olarak kabul edilse de, PLITCH ile hile yapmak; birden fazla kişiselleştirme düzeyi uygulamak, oyunu daha eğlenceli hale getirmek ve tekrarı azaltmak için basit bir fırsattır. Tabii ki sadece tek oyuncu (Single Player) modunda.

PLITCH yaratıcısı Robert Maroschik’in “aldatma” kavramına daha incelikli bir yaklaşımla açıkladığı gibi:

“Boş zamanlarını sanal dünyada geçirmekten hoşlanan herkesin uzman olması gerekmez. İyi bir oyun için genellikle çok faza zaman harcamak gerekir, bu da sıradan birçok oyuncuda olmayan şeydir. İşte bu noktada PLITCH devreye girer, tek oyuncu modunda (Single Player) harcanan deneyimi ve zamanı optimize den yazılım… Bunda yanlış bir şey yok, tam tersine!”

40.900 kodun etkinleştirilmesini sağlayan PLITCH, farklı abonelik seçenekleriyle artık Türkçe olarak da mevcut.

Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  GeForce oyuncuları Elden Ring, Destiny 2: The Witch Queen ve Total War: Warhammer III için oyuna hazır!

  Previous article

  VIVO Y Serisi ile sınırsız oyun performansı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler