Haberler

PUBG 8.1 Güncellemesi PC Sunucularında Aktif Oldu

0
PUBG 8.1 Güncellemesi PC Sunucularında Aktif Oldu

PUBG Corporation Sezon 8 PC sunucularında aktif olmasıyla birlikte savaşçıları ormanlarla kaplı, yemyeşil Sanhok’a davet ediyor. Yenilenmiş Sanhok haritası birçok yeni konumu, tehlikeyi ve biraz da gizemi içinde barındırıyor.

Oyuncular Sanhok’ta çok şeyin değiştiğini fark edecekler; özellikle de haritadaki otomatik kamyonların varlığı dikkat çekiyor. Bu kamyonlar ele geçirildiğinde, şeker dolu pinyatalar gibi fazla sayıda ganimeti etrafa saçıyorlar. Eğer oyuncular bu ganimet kamyonlarını yok ederlerse, PUBG’de bir ilk olan kişiselleştirilmiş silahlara sahip olacaklar. Bu el konulan silahlar hayali ve bir önceki sahipleri tarafından tasarlandılar.

Söylentilere bakılırsa Sanhok’ta eşi görülmemiş bir olay gerçekleşti. Tam olarak ne olduğu bilinmemekle beraber yeni Sanhok bazı ipuçlarını ortaya çıkarabilir. Oyuncular ayrıca ne olduğunu ve KİMİN bu olayın içinde bulunduğunu aydınlatan daha fazla eşyaya sahip olmalarını sağlayacak Sezon 8: Payback Pass’i de satın alabilirler.

Dereceli Mod’da oynamayı sevenleri yeni bir dereceli sezon bekliyor. Dikkat çeken yeniliklerden birisi ise derece puanlarının artık bireysel yerleşimi değil takım yerleşimini dikkate alıyor olması.

PUBG Sezon 8, 8.1 güncellemesi ile PC’lerde, 30 Temmuz’da ise konsollarda başlıyor. Detaylı bilgi için oynanış videosunu buradan, son yama notlarını ise buradan inceleyebilirsiniz.

Eşsiz Oyun Keyfi İçin LG’den Dünyanın İlk 4K IPS 1MS GTG Oyun Monitörü

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Eşsiz Oyun Keyfi İçin LG’den Dünyanın İlk 4K IPS 1MS GTG Oyun Monitörü

Previous article

ESPL Turkey Action Days PUBG MOBILE Solo Turnuvası Başlıyor

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler