Haberler

PUBG Lite, 52 Yeni Ülkeye Daha Geliyor

0

PUBG Corporation, düşük donanım gereksinimlerini dengeleyerek temel oyun deneyimini sunmayı amaçlayan PUBG’nin ücretsiz uyarlaması PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS LITE’ın (PUBG LITE) 10 Ekim’de 52 yeni Avrupa ve Orta Doğu ülkesinde hizmete gireceğini açıkladı.

Ön kaydı açık olan Lite’a şimdi ön kayıt yapan tüm oyunculara M416 (Desert Camo) ve AKM (Rockstar) silah skin’leri de dahil birçok oyun içi ücretsiz eşyalar verilecek. Ön kayıt, 8 Ekim’de Türkiye saati ile sabah saat 08:00’da sona erecekti. PUBG LITE şu anda Açık Beta’da, bu da test süresi boyunca istikrarın ve uyumluluğun sürekli olarak optimize edildiği ve geliştirildiği anlamına geliyor. Üstelik oyun Açık Beta aşamasını tamamlayıp resmi olarak yayımlandığında açık beta verileri sıfırlanmayacak.

PUBG LITE, daha önce oyuna erişemeyen oyuncuları, Lite üzerinden PUBG orijinal oyununun heyecan ve coşkusu ile oynama şansı sunuyor. PUBG’de oyuncular gökyüzünden ıssız bir adaya inerek toplamda 100 rakip arasında hayatta kalma mücadelesi verecekler. Silahları, araçları ve malzemeleri toplarken, uyguladıkları stratejilerle rakiplerini yok ederek ayakta kalan son kişi olmaya çalışacaklar. Oyunun 10 Ekim’de piyasaya sürülmesinin yanı sıra, oyuncular PUBG Lite ile oyunun yanında Aşağıdaki içeriklere de erişebilecekler:

4 VS 4 Maçlar

PUBG LITE’da yeni bir 4vs4 modu bulunuyor. Bu modda, iki adet dört kişilik manga, hayatta kalmak için savaşırken oyunun hızı ve atmosferi de bu sınırları zorluyor. Bu mod, eski nakliye konteynırları ve araçların bulunduğu ıssız bir depoda geçiyor. Bu da ekiplerin birbirlerini üstün taktiklerle alt ederek rakip takımı 40 kez eleyen ilk ekip olup oyunu kazanmalarına imkan veriyor.

Yeni Sezon

LITE PASS: Ücretsiz! Hazırlanmakta olan yeni season pass bütün oyunculara ücretsiz olarak dağıtılacak ve sunduğu tamamlanabilir görevlerle oyuncular seviye atladıkça yeni oyun içi eşyalar kazandıracak. Daha fazlasını isteyen oyuncular için, daha fazla görevin ve ödül kilidini açma seçeneği sunan LITE PASS: Premium ve LITE PASS: Premium Plus’ı satın alabilirler. Son olarak, L-COIN adlı yeni bir oyun içi para birimi kullanılarak ayrı ayrı satılacak diğer özel öğelerin yanı sıra yeni Koleksiyoncu Sandığı (Collector’s Crate) ve Özel Sandık (Special Crate) da oyuna eklendi.

PUBG LITE 52 yeni Avrupa ve Orta Doğu ülkesine genişlediğinden İngilizce, Türkçe, Portekizce (BR), Portekizce (PT), İspanyolca (LA), İspanyolca (ES), Rusça, Almanca, Fransızca ve Lehçe gibi yeni dil destekleri de dahil olacak.

PUBG LITE Sistem Gereksinimleri]

 

Minimum Donanım

Tevsiye Edilen Donanım

OS

Windows 7/8/10 64bit

Windows 7/8/10 64bit

CPU

Core i3 2.4GHz

Core i5 2.8GHz

RAM

4GB

8GB

GPU

Intel HD Graphics 4000

NVIDIA GeForce GTX 6600 veya
AMD Radeon HD 7870

HDD

4GB

Direct X

Direct X 11

Türkiye’nin İlk PUBG LITE 4vs4 Turnuvası Başlıyor
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Yeni Oyun Yılının İlk OVERGAMEFEST’ine Hazır Mısınız?

  Previous article

  Ancestors: The Humankind Odyssey İnceleme

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler