Haberler

PUBG Sezon 6 Karakin Haritasında Başlıyor

0

PUBG Corporation yeni sezonun içeriklerini açıkladı; Sezon 6 ve Survivor Pass: Shakedown! Heyecan ve mücadele dolu karşılaşmalara ev sahipliği yapacak 2×2 boyutundaki yepyeni bir haritayı içeren yeni sezon, 6.1 güncellemesiyle başlıyor.

Oyuncular böylelikle yeni haritayla binalara giriş noktası açabilirler, duvarlara mermi izleri bırakabilirler ve düşmanları devirmek veya onlardan saklanmak için yer altı tünellerine girebilirler. Yeni eklenen Siyah Bölge oyuna bambaşka bir dinamik kazandırıyor; oyuncuların bir füze saldırısının altında kalmalarını önleyip güvenli sandıkları binalardan çıkmalarına zorluyor.

Yeni haritanın eşleştirme süresine etki etmemesini sağlamak için dönüşümlü harita sistemi devreye girecek. Dönüşümlü sistem periyodik olarak kalıcı olmayan haritalar sunacak. İlk dönüşümde ise Karakin, Vikendi haritasının yerini alacak.

Sezon ilerledikçe oyuncular yeni Panzerfaust roketini ve Siyah Alan ile ile ilgili gelişmeleri gözlemleyebilecekler.

Oynanış güncellemelerine ek olarak Survivor Pass, yeni ödüller, görevler ve gelişmiş sistemleri oyuna ekliyor. Survivor Pass: Shakedown, oyuncuları yeni adanın temasına uygun olarak kıyafet ve silahlarla ödüllendirecek. Tenebres kaçakçılarının, gizemli Rapture Squad’inin ve bu sezon hikayesinin yeni kostümlerini kuşanma zamanı başlıyor!

Tüm bunlar ve daha fazlası 6.1 Güncellemesi ile 22 Ocak tarihinde PC canlı sunucularına, kısa bir süre sonra ise konsollara geliyor. Hemen aksiyona girmek istiyorsanız PC Test Sunucuları açıldı.

Patrick Dawson ile 8.3 Visions of N’Zoth Üzerine
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Huawei P30 Lite 64 GB İle Yeniliğe Yer Açın

  Previous article

  Cyberpunk 2077 Ertelendi

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler