Haberler

RAZER ve BAPE, A GAMING APE İçin İş Birliğine Gidiyor

0
RAZER ve BAPE, A GAMING APE İçin İş Birliğine Gidiyor

Razer ve 1993 yılında kurulan lider Japon sokak giyim markası A BATHING APE (BAPE) yeni bir oyuncu koleksiyon ürünü için bir araya geliyor. BAPE ile iş birliğindeki yeni sınırlı sayıda kıyafet ve donanım, bir oyuncunun çekiciliğiyle farklı bir sokak giyim tarzı sunarken, sokak giyimi ve oyun meraklıları için mükemmel bir tarz yansıtacak.

24 Kasım’da yayınlanan teaser’ın ardından, Razer ve A Bathing Ape (BAPE), “A GAMING APE” olarak adlandırılan bir dizi oyun çevre birimi, kıyafet ve sırt çantasından oluşan ürün koleksiyonu iş birliğini resmen duyurdu. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyon, Razer’ın üç başlı yılan logosuyla, imzalı BAPE CAMO baskısını bir araya getirerek oyun ve sokak giyimi kültürünü yansıtacak. İkonik APE HEAD maskotu, Razer’ın popüler Kraken kulaklıklarını takarken de görülecek.

A GAMING APE koleksiyonu, DeathAdder V2 fare, Goliathus V2 fare matı ve Opus kablosuz kulaklık gibi Razer çevre birimlerinin BAPE’den ilham alan tasarımları içermektedir. Hayranlar artık, tümü BAPE tarafından yeniden tasarlanan tam boy fermuarlı kapüşonlu üst ve sırt çantaları da dahil olmak üzere merakla beklenen sokak giyimiyle, markalara olan aşklarını sergileyebilecekler. Koleksiyon, her iki marka için de bir ilk ve marka tutkunlarının sahip olması gereken bir koleksiyon olacak.

Razer x *A Bathing Ape DeathAdder V2: 89.99$​ / 99.99€
Razer x *A Bathing Ape Goliathus V2 Speed: 39.99$/ 49.99​€
Razer x *A Bathing Ape Opus: 299.99$​ / 299.99€

Razer x *A Bathing Ape Rogue 15” Sırt çantası​: 179.99$ / 199.99€
Razer x *A Bathing Ape Tam Boy Fermuarlı Hoodie:​ 385$ / 385€
Razer x *A Bathing Ape Camo Takım Tişörtü:​ 179$ / 179€
Razer x *A Bathing Ape Siyah Tişört:​ 115$ / 115€
Razer x *A Bathing Ape Beyaz Tişört: 115$ / 115€

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Aralık Ayında Çıkacak Oyunlar – Aralık 2020

Previous article

NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti ve Ailesini Tanıttı

Next article

You may also like

More in Haberler