Haberler

realme Türkiye’ye Geliyor

0
realme Türkiye’ye Geliyor

2018 yılının Mayıs ayında kurulup, kısa sürede dünya teknoloji markalarının arasında üst sıralarda yerini alan realme, Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Yeni yılın ilk ayında raflarda yerini alacak realme ürünleri teknoloji savaşlarının yönünü değiştirmeye geliyor.

realme, kaliteli ve akıllı telefonları uygun fiyatlarla tüketiciye buluşturma hedefiyle Li Bingzhong önderliğindeki akıllı telefon endüstirisi deneyimine sahip bir ekip tarafından 2018 yılının Mayıs ayında kuruldu. Yüksek kaliteli teknolojik ürünleri, uygun fiyatlarla genç tüketicilerle buluşturan marka, 1 yıl kadar kısa bir sürede Hindistan pazarında 4’üncü oldu. Dünya sıralamasında ise;  2018 üçüncü çeyreğinde 47’nci olan realme, 1 yıl sonra %500’lük bir büyüme kaydederek 2019’un üçüncü çeyreğine 7’nci sıraya geldi.

Çin, Hindistan, Endonezya, Vietnam, Tayland, Malezya, Pakistan, Mısır gibi 18’den fazla ülkenin pazarında aktif rol oynuyor. Kuruluşunun 1’inci yılında Avrupa pazarına açılan marka, güçlü performans, şık tasarım ve uygun fiyat politikasıyla öne çıkıyor.

 

Ulaşılabilir fiyatlar, yüksek teknolojik ürünler

Genç olmaktan gurur duyan marka, yine gençlere hitap edecek ürünler sunuyor. Şık tasarımları, gençlerden ilham alan dinamik kullanımları ile öne çıkan ürünler Ocak ayından itibaren Türkiye’de olacak. Güç ve stili bir arada sunan marka teknoloji tutkunlarının yeni gözdesi olmaya aday.

Bir yıl boyunca 6 farklı ürün piyasaya süren realme, Türkiye’ye 3 ürün ile giriş yapmaya hazırlanıyor. İlk olarak yalnızca akıllı telefon ürünleri ile raflarda yerini alacak marka, önümüzdeki dönemde aksesuarlar ve diğer akıllı cihazlarını da Türkiye’ye getirmeyi hedefliyor.

Legends of Runeterra Açık Beta İçin Geri Sayım Başladı

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

OPPO Reno2 Z, “Gök Beyazı” Tasarımıyla Kışın Rengine Eşlik Ediyor

Previous article

Patrick Dawson ile 8.3 Visions of N’Zoth Üzerine

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler