Haberler

Sovyet MiG Savaşçıları World of Warplanes’te

0
Wargaming bugün devasa çok oyunculu uçak savaşı simülasyonu World of Warplanes’in 1.6 içerik güncellemesinin çıkışını duyurdu. Güncelleme, oyuna seviye 5 ve üstü RusMiG savaşçılarını eklemesinin yanı sıra, oyuncu özgürlüğünü ve özelleştirme seçeneklerini en üst seviyede tutabilmek için yeni çok yönlü uçak sınıfları ekleyerek mevcut uçak serisini de elden geçiriyor.
Olağanüstü hızı ve gücü ile bilinen Rus MiG jet hattı, uçak savaşına yeni bir soluk katmaya yardımcı oluyor. 5. seviyeden başlayan yeni uçak hattı, MiG-3 ve MiG9’un yanı sıra, dünyanın ilk oynar kanatlı jet uçaklarından biri olan ve savaş semalarında sayısız başarı yakalamış efsanevi MiG-15bis’i içermekte.
1.6 güncellemesi aynı zamanda yepyeni bir savaş kuşu sınıfı olan çok amaçlı savaş uçakları gibi büyük değişiklikleri de kapsamakta. Hava ve kara savaşında denge arayan oyuncular için özellikle üretilmiş bu yeni, çok amaçlı sınıf, oyunculara uçaklarını yüksek kalibre silahları ve kara saldırısı olanağı tanıyan bomba ve roketleri dengeli bir şekilde kullanma olanağı veriyor. Bunun sonucu olarak savaşçı sınıfındaki diğer hava taşıtları top ve makineli tüfeklerdeki yeni denge değişiklikleriyle artık saf hava savaşına yönelmiş durumda.
Son olarak, El Halluf haritasının sınırları savaş için daha geniş bir mücadele alanı sağlayacak şekilde genişletildi.
İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Yeni PS Vita Yeni Bir Deneyim

Previous article

Kaspersky: Siber Suçlular Ebola Virüsünden Faydalandı

Next article

You may also like

More in Haberler