Haberler

SteelSeries’ten her cebe uygun özel indirimler

0
SteelSeries’ten her cebe uygun özel indirimler
SteelSeries’ten her cebe uygun özel indirimler

Oyun ile kültürü birleştiren orijinal espor markası SteelSeries, daha önce hiçbir uygulamanın yapamadığı kadar kaliteli bir yayını ayağınıza ücretsiz olarak getiren Yayıncılar İçin Sonar’dan sonra şimdi özel indirimlerini sizlere sunuyor. Birbirinden farklı SteelSeries ürünlerinin indirimlerini kaçırmayın.

Kulaklarınız Şenlensin

Oyun deneyiminde hepimizin hayatını süsleyen kulaklıklar, aynı zamanda hayatımızın bir parçası. Uzamsal Ses ve oyun sektöründe bir ilk olan Parametrik EQ ile üstün ses kalitesine sahip Arctis Nova 7 Kablosuz kulaklık, sadece 15 dakikalık şarjla kullanıcılara 6 saatlik kullanım sağlıyor ve ihtiyacınız olan rahatlığı da size sunuyor. Bu süreyi USB-C hızlı şarj ile 38 saate kadar çıkartmak mümkün. Çıkarılabilir mikrofona sahip Arctis Nova 7, Yayıncılar İçin Sonar yapay zeka desteği ile gürültüyü maksimum derecede azaltabiliyor.

ClearCast Gen 2 gürültü engellemeli gizlenebilir mikrofon ile gelen tüm yeni sürücülere ayak uydurabilen SteelSeries Arctis Nova 3, Yayıncılar İçin Sonar desteğini de barındırıyor. Ek olarak ComfortMAX System’da 4 ayarlama noktasına sahip olan ve hafifliğiyle öne çıkan kulaklık, üstün ses kalitesi için özel olarak tasarlanmış High Fidelity Sürücülere sahiptir.

Özel indirimlerde Arctis Nova 3 ve Arctis Nova 7 kulaklıklarını gözden kaçırmayın.

Dayanıklı tuşlar arasında parmaklarınız dalgalansın

Hibrit mavi mekanik oyuncu anahtarları 20 milyon tuş basımı garantili SteelSeries Apex 5 Klavye, ömür boyu kırılmaz dayanıklılık garanti eden 925 gram ağırlığa ve uçak sınıfı alüminyum alaşımına sahiptir. RGB Aydınlatmaya yer veren klavye, OLED akıllı ekran profilleri ve oyun bilgilerinin yanında Discord mesajlarınızı ve daha fazlasını görüntülemenize yardımcı olur.

SteelSeries Apex 3 ve Apex 3 TKL, 20 milyondan fazla tuş basıma kadar fısıltı sessizliğinde oyuncu atamalarını sunarken, oyunlarınıza ve Discord özelinde karşı tepkili özelleştirilebilir RGB aydınlatma sunar. Apex 3 ve Apex 3 TKL, dökülmelere karşı özel IP32 su koruması sunar ve sessiz tuş kullanımının yanında bileklerinizin rahat etmesini sağlayacak bilek desteğine de sahiptir. Eğer masanızda numpad’inizin çok yer kaplamasını istemiyorsanız tercihinizi Apex 3 tarafında kullanabilirsiniz. İndirimlerin öne çıkan yıldızları SteelSeries Apex 5, Apex 3 ve Apex 3 TKL ile oyunlarda kazanmaya odaklanmak için iyi bir fırsat önünüzde duruyor.

Hedefinizi her zaman tam 12’den vurmaya hazır olun

Her oyuncuya uygun SteelSeries mouse indirimlerinde yerini alan ürünler arasında, Aerox 5 Wireless, Aerox 3, Rival 3 da yer almakta. Kablolu mouse tercih etmek isteyen kullanıcılar 59 gramlık ağırlığıyla piyasadaki en hafif mouse’lardan biri olan Aerox 3 RGB Kablolu oyuncu faresini tercih edebilirler. Aerox 3, super tel örgülü USB-C sökülebilir kabloya sahiptir. SteelSeries Rival 3 ise hiper dayanıklı mazlemelerden tasarlanmasının yanında konfor odaklı ergonomik tasarımıyla dikkat çeken kablolu farelerden biri. Üç bölgeli RGB aydınlatmasıyla birlikte sade görünüşüyle birçok oyuncunun tercihlerinden biri. Eğer kablolarla aranız pek iyi değilse, Aerox 5 Kablosuz mouse ile birlikte su, toz, kir ve fazlasından koruma sağlayan AquaBarrier teknolojisine de sahip olabilirsiniz. Ayrıca fare, özel yukarı/aşağı geçişli anahtarlar dahil 5 hızlı tepki yan düğmesi ile 9 düğmeli programlanabilir tasarıma sahiptir.

Elbette klavye ve farenizi korumaya ihtiyaç duyacağınız sağlam bir mouse pad ihtiyacınız da olacaktır. QcK Heavy XXL Diablo Edition sayesinde maksimum kontrole sahip olacak özel QcK mikro dokulu kumaş dokusunun kaymaz kauçuk dokusunda taban istenmeyen hareketleri önleyebilirsiniz. 

Sesin en saf halini kontrol edin

SteelSeries’in Yayıncılar İçin Sonar tarafından desteklenen ve sesin en tatlı halini tüm kullanıcılara sunan Alias and Alias Pro mikrofonlar da özel indirimlerle raflarda yer alıyor. Alias, oyuncuların sesinin her ayrıntısını olağanüstü bir doğrulukla yakalayan 24bit/48kHz yayın kalitesinde sahip, oyuncuların profesyonel gibi sesini iletmesi için özel olarak sıfırdan tasarlanan ilk mikrofondur. Alias Pro ise, kullanıcının sesinin her ayrıntısını olağanüstü bir doğrulukla yakalayan yayın kalitesinde bir XLR mikrofondur; ön amplifikatör ve 48V Phantom Power ile dengeli XLR sistemi ise saf ve 24bit/48kHz kalitesinde güçlü bir ses sunmak için gürültüyü ve paraziti azaltır. 

Dünyanın ilk USB 5.1 oyuncu ses sistemi olarak öne çıkan SteelSeries Arena 9, özel indirimler arasına giren ürünlerden biri. Tek bir USB bağlantısı üzerinden sürükleyici oyun denerimi için 6,5 inç subwoofer içerir ve kablo ihtiyacı olmadan odanızın önü ile arkası arasında bağlantı için iki adet kablosuz arka hoparlörün tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca SteelSeries Sonar yazılımı ile her türlü kontrollere ulaşabilir organik fiber woofer’lara ve ipek koni tiz hoparlörlere sahip iki yönlü hoparlör tasarımıyla sağlam ve hassas ses ortamının tadını çıkartabilirsiniz.

Birbirinden özel SteelSeries ürünlerinin, çok tatlı indirimlerini kaçırmayın ve oyun deneyiminiz daha da mükemmelleşsin!

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

PUBG Global Championship 2023 başlıyor

Previous article

Lenovo, Legion Go, Legion Glasses ve Legion 9i ürünlerini duyurdu

Next article

You may also like

More in Haberler