Haberler

Thunder Tier One Ekibi Oynanış Önizlemesi Bravo’yu Duyurdu

0
Thunder Tier One Ekibi Oynanış Önizlemesi Bravo'yu Duyurdu

Thunder Tier One ekibi, iki yepyeni oyun modu ve yeni bir campaign görevi sunan oyunun özel Oynanış Önizlemesi Bravo’da oynanabileceğini duyurdu. Önizleme 29 Temmuz Perşembe 12:00 / 02:00 PDT / 18:00 KT’den 1 Ağustos Pazar 19:00 / 09:00 PDT / 01:00 KT’ye kadar gerçekleşecek. Kapasite sınırlı ve oyuncular Oynanış Önizlemesi Bravo’ya Steam sayfasından erişebilirler. 

Thunder Tier One, farklı senaryolarda birinci seviye operatör olarak oynamanıza izin veren top-down taktik nişancı oyunudur. Doksanlı yılların başlarında geçen oyunda, oyuncular elit bir özel operasyon ekibini yönetmek için liderlik ve taktik becerilerini bir araya getirmelidir. Oyun, oyuncuların kurgulanmış Doğu Avrupa ülkesi Salobia’da faaliyet gösteren bir terör ağını durdurmakla görevlendirildiği bir campaign modu da dahil olmak üzere tek ve çok oyunculu modlara sahip.

Oynanış Önizlemesi Bravo’nun bir parçası olarak, oyuncular Exfil ve Domination oyun modlarının yanı sıra Silver Dew, Cold Stone ve daha önce piyasaya sürülmemiş Blue Typhoon adlı üç campaign görevinin keyfini çıkarabilecekler. Oyuncular oyun moduna bağlı olarak tek veya co-op oynayabilirler. Oynanış oldukça stratejiktir ve oyuncuların her oyun modunu taktiksel olarak değerlendirmesi ve başarıyı garantilemek için bir strateji tasarlaması gerekecektir. Oynanış Önizlemesi Bravo içeriğine ilişkin daha ayrıntılı bir genel bakışa buradan ulaşabilirsiniz. 

Thunder Tier One Oynanış Önizlemesi Bravo hakkında Kreatif Direktör Pawel Smolewski şunları söyledi: “Thunder Tier One üzerinde çok çalışıyoruz ve ekibimiz yeni içeriğimizi toplulukla paylaşabilmekten dolayı heyecan duyuyor. Oynanış Önizlemesi Bravo, oyuncular için yarattığımız bu dünyayı deneyimlemeleri için harika bir imkan olacak ve aynı zamanda oyunculardan değerli geri bildirimler almamız için de iyi bir fırsat.”

Thunder Tier One, askeri taktiklere ve stratejiye ilgi duyan hayranlara hitap edecek – ve modlama, yayın tarihinden itibaren erişilebilir olacak. KRAFTON, Inc. ve bağımsız stüdyoları, türü daha geniş bir kitleye tanıtmayı dört gözle bekliyor – ve küçük fakat anlamlı bağımsız projeler üstlenmeye de oldukça kararlı.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

ARKO MEN Protality Sezon 2 Final Aşaması İçin Geri Sayıyor

Previous article

Kingston FURY Renegade, Beast ve Impact bellekleri piyasaya çıkıyor

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler