Haberler

Türkiye ve MENA’nın Resmi PUBG Finaline Herkes Davetli

0

TAM Game PUBG Türkiye Şampiyonası 2017!

Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG)’nin ilk resmi turnuva finali, oyunun Türkiye ve MENA resmi yayıncısı Nfinity Games (TAM Game) tarafından 23 Eylül 2017 tarihinde İstanbul Fulya’da bulunan Yapı ve Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilecek. TAM Game PUBG Championship 2017 adlı turnuvaya online elemeleri geçen 6 pro takım ve geçtiğimiz günlerde Gamescom’da üçüncülük kazanan Team Bosphorus takımı “özel davetli” olarak katılacak. Team Bosphorus Türkiye’nin değerli yayıncılarından kurulu bir yıldızlar topluluğu. Takım Ferit “wtcNN” Karakaya, Cem “Mithrain” Karakoç, Yusuf “Mirliva” Aydın ve Necati “ZeeooN” Akçay isimlerinden oluşuyor.

Monster, Logitech ve GPay sponsorluğunda düzenlenen turnuva finalinde dağıtılacak toplam ödül miktarı 50.000 TL değerinde olacak. Değerli sponsor ödüllerinin yanı sıra turnuva alanına gelen ziyaretçiler ve turnuvayı online olarak resmi PUBG Türkiye kanalından takip eden (https://www.twitch.tv/battlegroundstr) oyun severler Logitech marka kulaklıktan GPay bakiyesine, Monster ürünlerinden Playerunknown Skin kodu ve tişörtlerine kadar birçok hediye kazanma şansı elde edecek. Etkinlik alanına gelen ziyaretçiler PUBG oyununu indirimli olarak satın alabilecekler. Team Bosphorus takımının ünlü oyuncuları (aslında yayıncıları ?) takipçileriyle buluşup bol bol fotoğraf çektirecek.

E-spor heyecanı tavan yapıyor: PBST finali. Kazanan takım ülkemizi temsil edecek!

TAM Game PUBG Türkiye Şampiyonası 2017’nin hemen ertesi günü olan 24 Eylül 2017 Pazar günü e-spor heyecanı yine aynı alanda, Point Blank Seasonal Tournament (PBST) 3. Sezon Finali ile devam edecek. Türkiye, Azerbaycan ve MENA’nın en iyi FPS oyuncularının şampiyonluk için yarışacağı turnuvada dağıtılan ödül miktarı ise 100.000 TL’nin üzerinde. Şampiyonayı kazanan takım nakit para ve sponsor ödüllerinin yanı sıra Milli Takım olarak Ekim ayında Endonezya’da düzenlenecek olan PBIC 2017 (Point Blank International Championship 2017)’ye katılacak. Bu şampiyonadaki ödül ise dudak uçuklatacak kadar büyük: 150.000$.

Tüm maçlar canlı olarak youtube.com/pbespor kanalında yayınlanacak. Turnuvayı hem online takip edenler hem de offline finali yerinde izlemek için Yapı ve Endüstri Merkezi (Fulya – İstanbul)’ne gelenler hediyeye doyacak. Çekilişlerle 1 Yıllık Barrett, milyonlarca NG ve daha birçok sürpriz hediye kazanabilecekler.

PUBG – 23 Eylül Cumartesi ve Point Blank – 24 Eylül Pazar cosplayerlarının da boy göstereceği bu iki turnuvaya da tüm oyunseverler TAM Game’in davetlisi.

Liverpool F.C. Efsaneleri PES 2018’e Katılıyor

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Liverpool F.C. Efsaneleri PES 2018’e Katılıyor

Previous article

Arby’s’in Yepyeni Gurme Lezzeti Füme Kaburga

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haberler