Haberler

Warcraft Rumble Çıktı!

0
Warcraft Rumble Çıktı!

Warcraft Rumble çıktı! Azeroth’un gizemli yeni makineyi denemek için dört bir yanındaki tavernalara doluşulurken kendi dünyamızdan oyuncular da bugünden itibaren Warcraft Rumble’ı indirip oynayabilecek.

Mobil cihazlar için geliştirilen ilk Warcraft oyunu olan Warcraft Rumble, efsanevi Warcraft evrenine alaycı bir selam çakıyor. Azeroth’un ünlü ve kötü ünlü kahramanlarının, kötülerinin ve yaratıklarının Arkışığı enerjisinden hayat bulan minyatür versiyonları, World of Warcraft’ın ilk zamanlarını hatırlatan konumlarda emrine amade.

Toplanabilir 65’ten fazla mini ve hünerlerini sınayabileceğin 70’ten fazla konum ve baş düşmanla Warcraft Rumble’da kıtalar arası PvE senaryolarından tek kişilik zindanlara, serüvenlere, PvP ve hatta bir Kahraman senaryosuna kadar çeşitli oyun modlarında kendine ait ordular oluşturup yönetilebilecek.

Gelecekte çok daha fazlası oyuncuları bekliyor olacak. Warcraft Rumble’ın ilk sezonu şimdi oyunda ve bu sezonla beraber ilk yeni önderi Sylvanas da geliyor. Önümüzdeki birkaç ay ve sonrasında yeni miniler, bölgeler, özellikler ve hatta zindanlar da eklenecek. Bunlar yetmezmiş gibi önümüzdeki sene ilk akınımız Eriyik Kor ile Warcraft Rumble’ın en büyük mücadelesini sunulacak.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

SteelSeries Alias Pro ilk kez Türkiye’de görücüye çıktı

Previous article

BlizzCon 2023: Üç World of Warcraft genişletmesi, ilk Diablo IV Genişletmesi, yeni Overwatch kahramanı ve daha fazlası duyuruldu

Next article

You may also like

More in Haberler