Haberler

Wargaming’den Savaş Mağduru Çocuklara Destek

0

Wargaming uluslararası yardım kuruluşu War Child (Savaş Çocuğu) ile güçlerini birleştirerek yeni yıl sezonu boyunca geçerli olacak bir kampanyaya imza atıyor. War Child terörün ve savaşın hüküm sürdüğü alanlardaki çocuklara yardım etmeyi, onların güvenliğini sağlamayı, eğitimlerini sürdürmelerini ve haklarını korumayı hedefleyen bir kurum. Bugünden itibaren her yaştan World of Tanks konsol oyuncusu, oyuna eklenen “War Child Paketi”ni satın alarak War Child kurumuna destek olabilecek.

1 Ocak 2017’ye kadar satışta kalacak bu paket PlayStation®4, Xbox One ve Xbox 360 kullanıcıları tarafından satın alınabiliyor. Birden çok kez alınabilecek yardım paketi içinde mürettebat ve deneyim boost’larının yanı sıra irili ufaklı ilk yardım çantaları yer almakta. Paketten elde edilecek tüm gelir War Child’a aktarılacak.

Yardım kuruluşunun CEO’su Rob Williams konuyla ilgili düşüncelerini, “War Child çocukların hayatlarının savaşla alt üst olmadığı bir dünya için çalışıyor. Wargaming’in World of Tanks Xbox 360, Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerinde yer alan War Child paketi ile bizlere verdiği destek, daha fazla çocuğa ulaşmamıza ve onlara gelecek için bir umut ışığı vermemize olanak tanıyacak, ” şeklinde dile getirdi.

World of Tanks Konsol sürümleri baş yapımcısı TJ Wagner ise düşüncelerini şöyle dile getirdi, “Wargaming olarak savaş mağduru ailelere destek olmayı ilke edinmiş böylesi bir oluşumla güç birliği yapabilmekten onur duyuyoruz. War Child’ın mesajını daha da fazla insana ulaştırabilir ve oyunumuz aracılığıyla dünyanın dört bir yanında savaş yüzünden acı çeken çocuklara ve ailelere destek olabilirsek ne mutlu bize.

War Child ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bağış yapmak için:

https://www.warchild.org.uk/

World of Tanks konsol sürümüyle ilgili daha fazla bilgi almak için:

https://console.worldoftanks.com/

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Girişimcilerin Zorluklarla Başa Çıkabilmesi için 5 Temel Öneri

Previous article

Samsung IoT Day’de Türkiye’de Nesnelerin Internetinin Geleceği Konuşuldu

Next article

You may also like

More in Haberler