Haberler

WG Labs’ten Türk Oyun Geliştiricilerine Büyük Fırsat

0

World of oyun serisiyle ülkemizde de geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan Wargaming, bugün itibariyle üçüncü parti geliştiricilere destek verdiği inkübasyon merkezi Wargaming Labs (WG Labs) tarafından düzenlenen Oyun Geliştiricileri Yarışmasını duyurdu. Şayet amatör ya da yarı profesyonel bir oyun geliştiricisiyseniz, bu yarışma tam da aradığınız fırsat olabilir. WG Labs, daha önce yayınlanmamış, en az alfa seviyesinde, çok oyunculu (multiplayer), PC ya da mobil platformlara yönelik oyunlarınızı bekliyor. İşin ucunda 10.000 Amerikan Doları ödül olması da cabası.

WG Labs Oyun Geliştiricileri Yarışması size ekibinizin ve projenizin ne kadar güçlü olduğunu görme fırsatı vermenin yanı sıra projenizi daha önce birçok başarılı yapımda yer almış oyun geliştiricisine sunma ve onlardan geribildirim alma şansı sunuyor.

WG Labs Ürün Yayın Müdürü Maxim Matveyko konuyla ilgili görüşlerini, “WG Labs’in önemli hedeflerinden biri de oyun yapmayı tutku haline getirmiş ekipleri motive etmek. WG Labs Oyun Geliştiricileri Yarışması, dünyanın dört bir yanındaki geliştirici ekiplere ulaşmanın yanı sıra kazanan projeye 10.000 dolarlık destek vermemizi de sağlıyor,” şeklinde belirtti.

O halde ne bekliyorsunuz? Yarışma başvuruları bugün itibariyle başladı ve Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Asya’dan katılımcılara açık. Son başvuru tarihi 30 Nisan!

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru kriterleri için http://wglabs.com/en/dev_contest/ adresini ziyaret edin.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

IEM Katowice İle HyperX Cloud Revolver’a Merhaba!

Previous article

HEX Invitational Finali Kaliforniya’da

Next article

You may also like

More in Haberler