Haberler

World of Tanks Konsol Sürümlerine PvE Modu Geliyor

0

Wargaming, World of Tanks’in ilk hikaye modu olan War Stories’in 22 Ağustos’ta konsol sürümlerine geleceğini duyurdu. Yeni PvE modu hem solo hem de co-op oynanış sunarken aynı zamanda oyuncuları tarihte gerçekten yaşanmış olayların ve alternatif öykülerin tam ortasına taşıyor.

War Stories her biri üçer bölüme sahip iki farklı öykü modundan oluşuyor. Zırhlı Kardeşler adı verilen seride Doğu cephesinde Sherman tanklarıyla savaşan Kızıl Ordu askerlerinin maceralarına katılıyoruz. Berlin Yanıyor’da ise soğuk savaş döneminde Berlin ablukasını delmeye çalışan bir İngiliz askeri rolündeyiz. Bunlara ek olarak önümüzdeki dönemde 2 yeni öykünün daha War Stories’e ekleneceği belirtliyor.

War Stories’deki ara sahneler hareketli çizgi roman formatında tasarlanmış. Dark Souls II, Just Cause 3, Terminator gibi işlerde imzası olan yazar Andi Ewington ve çizerler PJ Holden ile Matt Timson imzalı bu sahnelerde oyuna dalmadan önce adeta çizgi roman sayfaları çevirir gibi hikayenin içinde geziyor, karakterler ve konu hakkında bilgi ediniyoruz.

War Stories öykü modunda konsol oyuncularının kulaklarının pası, oyun müzikleri gurusu, 3 kez BAFTA ödüllerine aday gösterilmiş, Fallout 3 & 4, Dragon Age: Origins, Crysis gibi oyunların müziklerinde imzası bulunan Inon Zur tarafından silinecek.

War Stories Xbox 360, Xbox One, Xbox One S ve PlayStation 4 oyuncuları için 22 Ağustos’tan itibaren oynanabilir olacak. Xbox One X ve PlayStation®4 Pro sahipleri ise oyunu 4K oynama keyfini sürecekler. Xbox sahipleri çapraz platform özelliği sayesinde hangi Xbox sürümüne sahip olurlarsa olsunlar diğer Xbox sahipleriyle oynama ve sesli chat yapma imkanına da sahipler.

Assassin’s Creed Origins Gamescom Sinematik Fragmanı

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Assassin’s Creed Origins Gamescom Sinematik Fragmanı

Previous article

AOC, 240 Hz AGON G-SYNC Monitörünü Sunar

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haberler