Haberler

World of Warcraft Burning Crusade Classic Geliyor

0

Blizzard Entertainment’ın World of Warcraft Classic için bu yıl yayınlayacağı ilk genişleme paketiyle parçalanmış Draenor’u ilk günkü gibi deneyimleyin.

Parçalara ayrılmış Outland diyarındaki Kara Geçit’in ötesinde istilaya hazırlanan şeytani Burning Legion orduları, bütün Azeroth’u tehdit ediyor. WoW oyuncuları, Blizzard Entertainment’ın bu yıl yayınlayacağı, ilk World of Warcraft genişleme paketinin özüne sadık kalarak yeniden geliştirilen sürümü Burning Crusade Classic ile istilacı sorununu kökünden çözmek, Zangarmarsh’ın mantar ormanlarının altında yatanları keşfetmek ve Illidan’ı bir kez daha mağlup etmek için şer büyüsü altında harap olmuş Hellfire Peninsula’ya dönecek.

Classic‘in kurduğu destansı temele dayanan Burning Crusade Classic, oyunculara Warcraft efsanesinin bir sonraki bölümünü deneyimleme fırsatını sunacak.

 • Parçalanmış Outland Toprakları: Blade’s Edge Mountains’ın ejderhaların bile girmeye korktuğu sivri kayalıklarına ve derin uçurumlarına girin, Nagrand’ın havada süzülen adalarında bozulmamış Mag’har orklarıyla omuz omuza ava çıkın, Black Temple’ın gölgesinde Legion’ın şeytani casuslarıyla savaşın ve çok daha fazlasını yapın.
 • İki Yeni Oynanabilir Irk: Bir zamanlar onları besleyen sihri başka kaynaklarda arayan bir blood elf olarak Horde için savaşın veya yeni bir ev bulma umuduyla Outland’i terk eden draenei’lerle Alliance’a katılın.
 • Arena Kapılarında Toplanın: Güvendiğiniz dostlarınızı yanınıza alın ve Ring of Trials ve Circle of Blood gibi arenalara girerek 2v2, 3v3 veya 5v5 savaşlarda PvP becerilerinizi herkese gösterin.
 • Uçan Bineklerle Kanatlanın: Outland’le birlikte oyuna gelen uçan bineklerle Netherstorm’un kaotik göklerinde uçun ve şer büyüsüyle kavrulan Shadowmoon Valley’nin üzerinde gezinin.
 • Zorlu Baskın ve Zindanları Dize Getirin: Tempest Keep’in kristal kalesinde ve kahramanların Azeroth’un geçmişine şahit olduğu Caverns of Time’da 5 kişilik zindanları fethedin. Karazhan’ın lanetli koridorlarına 10 kişilik baskınlar yapın ve 25 kişilik Sunwell Plateau’da Kil’jaeden’la yüzleşmeye hazır olun.
 • Kahramanlar İçin Yeni Seçenekler: Jewelcrafting mesleğiyle (profession) güç veren mücevherleri eşyalarınıza yerleştirin, Shattrath’ta Aldor ve Scryer taraflarından birini seçip eşsiz ödüller kazanın, Horde tarafında bir paladin ya da Alliance tarafında bir şaman olun.

Kara Geçit’e girmeden önce oyunculara sahip oldukları her bir WoW Classic karakteri için iki seçenek sunulacak; oyuncular kendi sunucularındaki diğer Horde ve Alliance kahramanlarıyla beraber Burning Crusade dönemine ilerleyebilecek ya da Burning Crusade Classic‘in çıkışıyla birlikte oyuna eklenecek olan “Classic Dönem” sunucularında orijinal WoW Classic içeriklerini oynamaya devam edebilecekler. İki dünyayı da tecrübe etmek isteyen oyuncuların, tercihe bağlı ücretli hizmet olarak her bir WoW Classic karakterini “klonlama” şansı da olacak.

Blizzard, Kara Geçit’in ötesine geçmeye hazır olmayan ancak yine de arkadaşlarıyla birlikte Outland’de maceraya atılmak isteyen oyunculara da genişleme paketinin çıkış tarihine yakın bir zamanda tercihe bağlı olarak karakterlerini 58. seviyeye yükselme imkânı sunacak. Bu yükseltme, oyuncuların WoW Classic‘teki ilerlemelerinin bütünlüğünü korumak adına Classic Dönem sunucularında ya da yeni blood elf ve draenei ırklarında kullanılamayacak. Ayrıca bu yükseltme, her bir World of Warcraft hesabı için bir karakterle sınırlı olacak. Ücretlendirme ve oyunculara sunulma tarihleriyle ilgili detaylar da dahil olmak üzere daha fazla bilgi ilerleyen tarihlerde paylaşılacak.

Shadowlands’ın Yeni İçerik Güncellemesi Chains of Domination Duyruldu

Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Shadowlands’ın Yeni İçerik Güncellemesi Chains of Domination Duyruldu

  Previous article

  Hearthstone Kanatlarını Grifon Yılı’na Açıyor

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Haberler