Haberler

World of Warcraft: Legion D&R Gece Açılışına Hazır Mısınız?

0

Dünya’nın en popüler devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft’ın altıncı genişleme paketi olan World Of Warcraft: Legion, 30 Ağustos tarihinde, saat 00:00’da Aral & D&R işbirliği ile düzenlenecek World of Warcraft: Legion D&R gece açılışı etkinliği ile oyuncuları bir araya getiriyor.

World of Warcraft: Legion normal versiyonun yanında bu özel gecede satışa sunulacak olan koleksiyon versiyonu gece yarısı saatler 00.00’ı gösterdiğinde Erenköy D&R’da sevenleri ile buluşacak.

LEVEL’ın medya sponsorluğunu üstlendiği etkinlikte çeşitli ödüller kazanma şansı yakalayacak, Monster Energy’nin enerji içecekleri ile tüm gece yorulmadan eğleneceksiniz. Cosplayer’ların renk katacağı gecede, World of Warcraft serisinin en büyük çatışmalarından birinin yaşanacağı Legion’ı yakından tanımak istiyorsanız etkinliğe katılıp bu coşkulu kalabalığın bir parçası olabilirsiniz.

Warlords of Draenor’dan sonra meydana gelen olayları konu alacak olan bu genişleme paketinde orklara ihanet eden, Burning Legion’ın çarpık uşağı Warlock Gul’dan, Azeroth’u Horde ve Alliance’ın daha önce görmediği ölçekte bir iblis istila gücüyle karşı karşıya getiriyor.

World of Warcraft: Legion ile ne gibi yenilikler gelecek?

World of Warcraft: Legion Azeroth kahramanlarını intikam ateşiyle Legion katleden avatarlara dönüştürecek özellikler ve içeriklerle dolu olacak:

  • Yeni Kahraman Sınıfı: Demon Hunter— Olağandışı hareket yeteneğine ve cehennemden gelen yeni biçimlere dönüşebilme becerilerine sahip olan bu yeni yakın dövüş kahraman sınıfı ile içinizdeki iblisi ortaya çıkarın.
  • Yeni Özellik: Artifact Silahları — Legion’a efsane silahlarla saldırın. Artifact günü kazanarak yeni yetenek ve özellikler açın ve silahınızı isteklerinize göre şekillendirin.
  • Yeni Kıta: The Broken Isles — Kayıp Night Elf uygarlığının kaderini keşfedin, Emerald Nightmare’in çarpık parçalarıyla yüzleşin ve yeni bölgelerde Legion ajanlarını avlayın. Dinamik olarak seviyenize göre şekillenen içeriği keşfederken Broken Isles’ta kendi yolunuzu çizin.
  • Level 100’e Yükseltin — Bir adet level-100 karakter yükseltmesi ile World of Warcraft’ın bu epik yeni bölümünde Legion’a karşı arkadaşlarınızla birlikte savaşmaya hazır olun. Ön sipariş verdiğinizde anında kullanabilirsiniz.
  • Yeni Özellik: Class Hall — Sınıfınızın üyeleriyle bir araya gelin ve aralarında Warcraft hikayesinin ikonik karakterlerinin de bulunduğu takipçilerinizi bir araya getirerek onları liderliğinizde görevlere gönderin.
  • Yeni PvP Honor Sistemi — Arena ve Savaş Alanlarında karşı fraksiyon ile yüz yüze geldiğinizde şan, şöhret ve yeni PvP’ye özel güçler için savaşın.

World of Warcraft: Legion hakkında daha fazla bilgi almak için www.wowlegion.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Master of Orion Bizlerle

Previous article

DUALSHOCK 4 USB Kablosuz Adaptör PC ve Mac’e Geliyor

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haberler