Haberler

World of Warships’e Alman Teknoloji Ağacı Ekleniyor

0
Wargaming, World of Warships’e Alman Teknoloji Ağacı’nın ekleneceğini açıkladı. Gamescom ziyaretçileri, Ekim ayında demir alacağı açıklanan donanmanın aralarında Dresden veAdmiral Hipper gibi efsane gemilerinin de olduğu bazı meşhur gemilerini herkesten önce deneme şansı buldu.

Wargaming’in gamescom’daki devasa standında yer alan World of Warships alanı, Dresden ve Hermelin kruvazörlerinin maharetlerini denemek ve kudretli Bismarck ve Tirpitz muharebe gemilerini keşfetmek isteyen oyuncular için tek adres olacak. Ziyaretçiler ayrıca Alman savaş gemilerinin hâlihazırda oyunda yer alan diğer ülkelerin gemilerine karşı nasıl savaştığını da görme şansı yakalayacak.

Oyuna eklenecek olan Alman kruvazörleri, özellikle yüksek seviyelerde kendini daha da belli eden dayanıklılıklarıyla öne çıkıyor ve bu durum onları zorlu düşmanlara karşı ideal kılıyor. Alman ağır kruvazörleri ayrıca hem sağlam zırhları hem de yıkıcı silahlarıyla her tür deniz savaşına uygun bir profil çiziyor. Alman gemileri yüksek zırh delme gücüne sahip ama onları yakın mesafede korkutucu bir güç yapan asıl özellikleri, dakika başına düşen hasar miktarları ve çok yüksek mermi hızları.

World of Warships Geliştirme Müdürü Danila Volkov Alman gemilerinin oyuna eklenecek olmasıyla ilgili düşüncelerini şöyle ifade etti: “World of Warships ekibi olarak Alman donanmasını oyuna ekleyecek olmak bizi çok heyecanlandırıyor. Alman gemi endüstrisi gerçekten ürkütücü ve birden fazla rol üstlenebilecek çok yönlü gemilere sahip. Bu gemiler, hem oyuncular açısından yeni taktiklerin önünü açacak hem de oyuna daha fazla derinlik katacak.”

World of Warships Açık Beta’sına şu ana kadar iki milyondan fazla oyuncu katılırken, dünya genelinde oyuncuların günlük oynama ortalaması 190 dakikaya veya 12 savaşa ulaştı. Oyunda yer alan onlarca gemi arasından oyuncuların favori gemileri ise Langley sınıfı uçak gemisi, Michigan sınıfı muharebe gemisi, St. Louis sınıfı kruvazör ve Wakatake sınıfı destroyer oldu.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

PayPal, Alıcı Koruması’nın Kapsamını Genişletti

Previous article

Şampiyon Dark Passage

Next article

You may also like

More in Haberler