Haberler

World of Tanks Yeni İngiliz Hattıyla Zenginleşiyor

0

Wargaming bugün World of Tanks için 9.5 Güncellemesini Avrupa ve Kuzey Amerika için yayınladığını duyurdu. Güncelleme Asya’daki oyunculara 23 Aralık’ta, Kore’ye ise 30 Aralık’ta sunulacak. Bu güncelleme 10 yeni İngiliz aracının yanı sıra 3 orijinal savaş alanıyla dopdolu yeni içerikler sunuyor: Mittengard’ın harabeye dönen yerleşkesi, terk edilmiş Hayalet Kasaba ve karla kaplı Winterberg.

İçerik güncellemesine ek olarak yeni bir Görev sistemi olan Kişisel Görevler, 15 Ocak 2015’te kullanılabilir hale gelecek.
World of Tanks için yayınlanan bu en yeni güncelleme, İngiliz Tank Avcılarından oluşan görkemli hattıyla savaş meydanına İngiliz araçlarından oluşan yeni bir kuvvet sürüyor. Tier 5 ile başlayan bu hat, ters yöne bakan silahıyla sıra dışı görünüme sahip Archer, güçlü ve çevik Charioteer ve FV4005 Stage II gibi avcılarını barındırıyor. Tank Avcısı hattının yanı sıra, İngiliz teknoloji ağacına da 3 yeni Orta sınıf araç ekleniyor. Bunlar merakla beklenen ünlü Sherman Firefly, Sherman II ve Grant olarak sıralanıyor. Ayrıca eklenen iki yeni Hafif Tank ise M2 ve Stuart I-IV şeklinde konumlanıyor.
15 Ocak 2015 tarihinden itibaren tankçılar yeteneklerini Kişisel Görevler adı verilen yeni görevlerde test edebilecekler. Mevcut görev sisteminin aksine, Kişisel Görevler oyunculara tamamlamak istedikleri görevleri seçme olanağı sunarken, görevlerin zaman sınırlaması da bulunmuyor. Bu görevlerin tamamlanmasının ardından, oyuncular özgün yüksek tier araçlar, madalyalar ve kadın mürettebat üyeleri gibi harika ödüllere sahip olacak.
İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

ACER ‘Cesaret Ediyorum’la Kararlarınızı Ertelemeyin

Previous article

Sağlam, hafif, iş amaçlı: Toshiba Satellite Pro R50-B

Next article

You may also like

More in Haberler