Haberler

Xiaomi Redmi Note 10 serisi ile PUBG MOBILE turnuvalarının sponsoru oldu

0
Xiaomi Redmi Note 10 serisi ile PUBG MOBILE turnuvalarının sponsoru oldu

Xiaomi, 2021 yılı boyunca Türkiye’deki PUBG MOBILE espor turnuvalarının resmi akıllı telefon sponsoru oldu. PUBG MOBILE yıl boyunca PUBG MOBILE Club Open (PMCO), PUBG MOBILE Pro League (PMPL), PUBG MOBILE Campus Championship (PMCC) ve PUBG MOBILE National Championship (PMNC) dahil olmak üzere bölgedeki dört farklı espor turnuvasına ev sahipliği yapıyor. PUBG MOBILE espor ekosistemi, dünyadaki en güçlü sistemlerden biri olarak oyuncuların ileriki kariyerlerinde birer espor yıldızı olmalarını sağlayacak şekilde amatör-yarı pro-pro ve ülke-bölge-dünya düzeyinde gelişim sistemini destekliyor. Türkiye’deki PUBG MOBILE espor turnuvalarının sponsoru olarak Xiaomi mobil oyun kullanıcılarına sıra dışı bir oyun deneyimi sunuyor.

Türkiye’de de yoğun ilgi gören Redmi Note 10 serisi olağanüstü tasarımları ve modern yapısıyla dikkat çekiyor. 120Hz AMOLED ekranı ve 240Hz dokunmatik örnekleme oranı sayesinde akıcı ve parmak hareketlerine yüksek duyarlı bir ekran deneyimi sunan Redmi Note 10 Pro, 5020 mAh pil kapasitesi sayesinde uzun saatler boyunca yüksek performans ile ara vermeden oyun oynamaya imkan sağlıyor. Bunun yanında kutu içinde ücretsiz olarak sunulan 33W hızlı şarj özelliği ile de 30 dakikada %59 şarj edebilen hızlı bir şarj cihazına sahip. Model yüksek çözünürlüklü kamerası ve çeşitli kamera modlarıyla mükemmel fotoğraflar çekilebilmesine de olanak tanıyor. Redmi Note 10 Pro gücünü piyasadaki en güçlü 4G işlemcilerden biri olan Qualcomm Snapdragon 732G’den alıyor.

Redmi Note 10S ve Redmi Note 10’da da optimum izleme deneyimi sağlayan 6,43 inç AMOLED Nokta Ekran bulunuyor. İki model de dörtlü kamera kurulumuna sahip olarak harika uzak ve yakın çekim görüntüler yakalanmasını sağlıyor. Redmi Note 10S, daha iyi performans sağlayan MediaTek Helio G95, Redmi Note 10 ise yüksek hızlı Qualcomm Snapdragon 678 ile donatıldı.

Tüm bu özellikler ile tasarlanan ve AMOLED ekranların ilk kez kullanıldığı Redmi Note 10 serisi; ekran yenileme hızı, dokunma örneklem oranı, pil kapasitesi ve 33W hızlı şarj özellikleri ile mobil oyunseverlerin bir akıllı telefondan beklediği her şeyi bir arada sunuyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

eFootball.Pro IQONIQ Matchday 8 için fikstür açıklandı

Previous article

Doğayı desteklemek için Razer Green Fund kuruldu

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler