Haberler

Yerli Oyunlar Tatile Özel İndirimle Playstore’da

0

Playstore, Türkiye’de geliştirilmiş yerli oyunları oyun severlerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda yerli oyun kataloğunu genişleten Playstore, yarıyıl tatilinde bu kategoriye özel yüzde 50 indirim fırsatını oyunseverlere sunuyor.

Yarıyıl tatili kampanyası kapsamında en uygun fiyatlarla sunulan yerli oyunlara, internet faturasına ilave 12 aya varan taksitlerle ulaşılabilecek.

Playstore, sevilen oyunlarda sömestre özel yüzde 50 indirim kampanyası başlattı. 04 Şubat tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında; dünya genelindeki satışlarıyla Türkiye’de oyun ihracatı şampiyonu olan Mount and Blade serisinin yanında Kristal Piksel Video oyun ödüllerinde Tasarımı ödülü alan ve oyun severlerin beğenisini kazanan platform oyunu Remnants of Naezith, Yenilikçilik ödülünü alan eğlenceli ve baş döndürücü platform oyunu Swaps and Traps, Gelecek Vaadeden Geliştirici ödülü alan, bir kurdun hayatını oynamanızı sağlayan Wildwolf, Yılın Oyunu ödülü sahibi, korkuyu görsel bir şölen halinde hissetmenizi sağlayacak Conarium, Görsel ve İşitsel Sanat ödülü alan, korku macera ve bulmacayı birleştiren etkileyici yapım No70: Eye of Basir, Oyun Tasarımı ödülü alan sürükleyici platform oyunu Alchemist’s Castle oyunlarının yanı sıra FPS tabanlı savaş oyunu Soldiers of the Universe, hikayesiyle benzerlerinden ayrılan farklı bir açık dünya hayatta kalma oyunu olan Soul Searching, psikolojik gerilim türünün iyi örneklerinden olan Morphine, adından çok söz ettiren sinematik bulmaca platform oyunu Monochroma ve yine FPS tabanlı savaş oyunu Dark Raid’in yer aldığı kampanya ile oyunseverler, bu güzel yapımları indirimli fiyatların yanı sıra internet faturasına ek 12 aya varan taksit imkanı ile satın alınabilecekler

Playstore’da kampanyaya dahil olan oyunlara linkten ulaşabilirsiniz.

Super Robot Wars DD İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Huawei Akademi Gençleri Geleceğin Mesleklerine Hazırlıyor

Previous article

28 Ocak Veri Koruma Günü: Verimizi Nasıl Korumalıyız?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Haberler