İnceleme

1 Milyon ABD Dolarından Fazlasını Sunan PGI.S Final Haftası Heyecanı

0

Haftalar süren heyecan verici rekabetin ardından, PUBG GLOBAL INVITATIONAL.S (PGI.S) 27-28 Mart 2021’de gerçekleşecek Altıncı Hafta ile sona eriyor. Geçen haftaki karşılaşmaların özeti ve bu hafta sonu finallerde gözlemlenebilecek önemli detayları aşağıda görebilirsiniz.

PGI.S Beşinci Hafta Özeti

Son hafta sonunun heyecanını dört gözle beklerken, rekabetin sondan bir önceki haftası göze çarpan anlar olmadan geçmezdi. Beşinci Hafta sonuçlarını aşağıda inceleyebilir, Twitch ve/veya YouTube‘daki videolardan izleyebilirsiniz. 

  • Gen.G Zirvede – Gen.G Meta Gaming, infantry ve Digital Athletics’i yakın bir farkla geride bırakmayı başardı ve 816.000 ABD dolarıyla ilk sırayı aldı. Sondan bir önceki maçta “Pio”nun kahramanlıkları, Gen. G’yi galibiyete taşıdı.

  • Meta Gaming Dayanıklılığı – Son maçına giren Meta Gaming, en iyi takımdan sadece 13 puanla dokuzuncu sıradaydı. “WICK2D” tarafından Virtus.pro’yu süpürerek Meta Gaming, hızlı bir şekilde rütbe atladı ve sonunda ikinci sırayı alarak 150.000 ABD doları kazandı.

  • Digital Athletics Tutarlılık Gösteriyor – Digital Athletics, Dördüncü Hafta finallerindeki mükemmel performansını, Beşinci Haftada bir başka ilk dörtte yer alma performansı ile devam ettirdi. Takım, Tianba’ya karşı son maçında 11. sırada yer aldı ve dördüncü sırayı garantileyerek galip geldi. Digital Athletics böylelikle 75.000 ABD dolarını eve götürdü.

PGI.S Altıncı Hafta İzlenecek Detaylar

  • 1 Milyon ABD Dolarından Fazlası Söz Konusu – PGI.S’nin son haftası bu hafta sonu başlıyor ve muhtemelen şimdiye kadarki en rekabetçi ve sert mücadele olacak. Altıncı Hafta boyunca kazanılacak 1 milyon ABD dolarının üzerinde bir miktar ile, yarışan 31 takımın tümü için bahisler inanılmaz derecede yüksek. Toplamda, altı haftalık PGI.S için ödül havuzu 3,5 milyon ABD dolarının üzerinde ve bu da onu PUBG Esports tarihinin en büyüğü yapıyor. Altı haftalık PGI.S boyunca en çok kazanan takım, genel etkinlik galibi olarak taçlandırılacak.

  • Gen.G Kendi Tarafında Deneyimli – Gen.G oyunun son haftasına girerken şu anda liderlik tablosunun tepesinde yer alıyor. 2019 PUBG Global Championship ve 2018 PUBG Global Invitational’ın kazananı olan saygın e-spor organizasyonu, olağanüstü mirasına başka bir büyük unvan eklemenin eşiğinde.

  • Hayatta Kalmak İçin Tavuk Yemeli – Haftalık Hayatta Kalma #6, evde izleyen hayranlar için en sinir bozucu maçlardan bazılarını içerecek fakat mücadele eden takımlar gerçekten baskıyı hissedecek. Yalnızca 16 takım, Altıncı Hafta Finaline yükselecek ve ilerlemek için her birinin bir Tavuk Yemeği kazanması gerekiyor.

PGI.S Final Takvimi

  • Cumartesi, 27 Mart 2021 – 13:00

  • Pazar, 28 Mart 2021 – 14:00

Tales From the Borderlands İncelemesi – Hikaye Hala Canlı Mı?

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Tales From the Borderlands İncelemesi – Hikaye Hala Canlı Mı?

Previous article

BenQ Zowie 24.5” XL2546K İnceleme

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in İnceleme