E-Spor

Beşiktaş Artık Point Blank Sahalarında

0

Espor yatırımlarında liderliğini sürdüren Türkiye’nin köklü spor kulüplerinden Beşiktaş, Point Blank PBWC sezon şampiyonu olarak Moskova’da gerçekleşecek Point Blank World Challenge (PBWC) 2019’da bizleri temsil edecek.

Çevrimiçi MMOFPS oyunu Point Blank, 2010 yılında önce Türk FPS ve oyun severler ardından Azerbaycan ve Arap Ülkelerindeki oyuncular ile buluştu. Point Blank 8 yılı aşan aktif espor geçmişi ile ülkemizde ve dünyada esporun öncü oyunlarından olmayı sürdürüyor. Her yıl Türkiye, Azerbaycan ve Arap Ülkelerinden profesyonel takımların katılımları ile gerçekleşen Point Blank Sezon Turnuvaları (PBST), takımlara para ödülü yanı sıra dünya şampiyonaları PBWC ve PBIC’ye katılma ve ülkelerini temsil etme hakkını sunuyor.

50.000 Dolar’lık toplam ödül havuzuna sahip PBWC 2019’da, 25 Mayıs Cumartesi ve 26 Mayıs Pazar günleri oynanacak maçlar sonucunda birinci takım 30.000 Dolar’ın sahibi olacak. Brezilya, Tayland ,Endonezya, Türkiye ve ev sahibi Rusya’dan iki takımın katılımıyla gerçekleşecek PBWC 2019’da 6 takım büyük ödülün ve dünya şampiyonluğunun sahibi olmak için kıyasıya mücadele edecek.

PUBG Mobile’dan 50 Bin Dolar Ödüllü Turnuva
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Battle Worlds: Kronos, Nintendo Switch’e Geliyor

Previous article

Dalaran Soygununun Üçüncü Bölümü Yayınlandı

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in E-Spor