E-Spor

HyperX, Daigo “The Beast” Umehara ile Anlaşma İmzaladı

0

Oyunculara ve performans tutkunlarına özel ekipman ve donanımlarıyla olduğu kadar eSpor alanına verdiği desteklerle de adından söz ettiren HyperX, yeni bir sponsorluk anlaşmasını duyurdu. Street Fighter turnuvalarında kazandığı başarılarla efsane haline gelen ve “The Beast” mahlasıyla tanınan Daigo Umehara, bundan böyle katıldığı turnuvalarda HyperX Cloud serisi oyuncu kulaklıklarını kullanacak.

Kazandığı derecelerle Street Fighter tarihinin en başarılı oyuncusu olarak kabul edilen Daigo “The Beast” Umehara, önümüzdeki günlerde California’da gerçekleşecek olan Capcom Cup 2016 Street Fighter V Dünya Şampiyonası’nda HyperX kulaklıklarıyla yarışacak.

Umehara, HyperX ile yaptığı anlaşmanın ardından, “Antrenmanlarımda veya turnuva maçlarımda üst düzey performans sergileyebilmem için en üst kalitede ses kalitesine ihtiyacım var. HyperX oyuncu kulaklıkları, şimdiye kadar kullandığım en rahat kulaklık ve uygun fiyatlarına karşın sunduğu birinci sınıf ses kalitesiyle de övgüyü hakediyor” diyor ve ekliyor, “HyperX’in bir parçası olmaktan ve onlarla bir arada çalışmaktan dolayı heyecan duyuyorum”.

HyperX ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için HyperXGaming.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

PS4 PRO’ya Uyarlanan Oyunlar Belli Oldu

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

WordPress DDoS Saldırıları Artık Şifreli

Previous article

Netflix Dizi ve Filmleri Artık İndirilebilir!

Next article

You may also like

More in E-Spor