E-Spor

İddia Heyecanı DotA 2’ye Taşınıyor

0

Oyuncuların büyük beğenisini kazanan LoL İddia’nın heyecanı DotA 2’ye taşınıyor. DotA 2 İddia ile DotA 2 maçlarının sonuçlarını tahmin ederek EPIN’den yüzlerce TL değerinde Steam Cüzdan kodu kazanma şansını elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken DotA 2 İddia internet sitesine ücretsiz kaydolmak ve 3 – 8 Ağustos tarihleri arasındaki DotA 2 The International maçlarının sonuçlarını tahmin etmek!

DotA 2 İddia’ya kaydolup maçları tahmin etmek çok basit. DotA 2 İddia sitesine girerek Facebook hesabınız aracılığıyla siteye üye olabilir ve DotA 2 İddia sponsorları tarafından sağlanan “Gazoz Kapaklarını” kullanarak sitede listelenen maçların sonuçlarını tahmin etmeye hemen başlayabilirsiniz. Üstelik DotA 2 İddia yalnızca heyecandan daha fazlasını sunuyor.

DotA 2 İddia internet sitesine kaydolup, 3 – 8 Ağustos arasında yapılacak olan DotA 2 The International turnuvasındaki maçların sonuçlarını doğru tahmin eden kullanıcılar, Steam’de diledikleri gibi kullanabilecekleri Steam Cüzdan kodları kazanacaklar. En doğru tahminleri yapan ilk beş kişi, ödül olarak EPIN’den toplam 1000 TL değerinde Steam Cüzdan kodu kazanacak. 3 – 8 Ağustos tarihleri arasındaki DotA 2 The International maçlarının sonuçlarını en doğru tahmin eden ilk 5 kişinin kazanacağı ödüller şöyle:

Birinciye;

500 TL Değerinde Steam Cüzdan

İkinciye;

250 TL Değerinde Steam Cüzdan

Üçüncüye;

150 TL Değerinde Steam Cüzdan

Dördüncüye;

75 TL Değerinde Steam Cüzdan

Beşinciye;

25 TL Değerinde Steam Cüzdan
DotA 2 The International’ın heyecanını daha da artırmak ve kıran kırana geçen maçları bu harika ödüllerle taçlandırmak için hemen http://dota2iddia.com/ adresine gidip siteye kaydolun ve maçların sonuçlarını tahmin etmeye başlayın!

Resmi Web Sitesi:
http://dota2iddia.com/

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Starbucks’tan Yaz Sürprizi: Mango Passion Fruit Cheesecake

Previous article

Philips TV Süper Kupa Finali Sponsoru Oldu

Next article

You may also like

More in E-Spor