Teknoloji

Philips TV Süper Kupa Finali Sponsoru Oldu

0

Futbolda yeni sezonun ilk büyük maçının resmi sponsorlarından biri Philips TV olacak. Flaş transferlerin yapıldığı ve dünyaca ünlü yıldızların boy göstereceği Türkiye futbolunda bu senenin ilk heyecan fırtınası Süper Kupa finali olacak. Büyük bir çekişmeye sahne olması beklenen final maçının resmi sponsorlarından biri Philips TV oldu.

Süper Lig şampiyonu Galatasaray ve Türkiye Kupası finalisti Bursaspor arasında oynayacak Süper Kupa Finali 8 Ağustos Cumartesi günü Ankara Osmanlı Stadı’nda gerçekleşecek.

Philips TV, 2015 yılında Türkiye’de sporu destekleyen faaliyetlere devam ediyor. Philips TV daha önce Mayıs ayında gerçekleşen  Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası organizasyonuna da sponsor olmuştu.

Süper Kupa Finali’nin sponsoru olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyleyen TP Vision Türkiye Genel Müdürü Faruk Kocabaş, Türkiye Futbol Federasyonu ile görüşmeleri sonrası bu organizasyona destek olma kararı verdiklerini söyledi. Kocabaş, şöyle konuştu: “Türkiye futbolu bu sezon büyük bir heyecan fırtınasına gebe. Flaş transferlerle renklenen ligimizin başlamasını merakla bekliyoruz. Bu özlemi ilk giderecek maç ise Süper Kupa finali olacak. Süper Kupa finaline destek veriyor ve bu şekilde milyonlarca izleyiciye ulaşacak olmaktan dolayı çok mutluyuz”.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

İddia Heyecanı DotA 2’ye Taşınıyor

Previous article

League of Legends Türkiye Büyük Finali’ne Geri Sayım

Next article

You may also like

More in Teknoloji