E-Spor

Oyunseverler PUBG Global Championship 2019 Heyecanı için BiP’te Buluşuyor

0

Türkiye’nin yerli uygulaması olan BiP, PUBG oyununun en önemli organizasyonu PUBG Global Championship 2019 Türkiye yayınının sponsorluğunu üstlenerek oyuncularla buluşuyor.

Büyük Final öncesi 23 Kasım akşamı saat 21:00’da ünlü isimler BiP ile PGC BÜYÜK FİNALE DOĞRU programında takımların performansını yorumlayacak. Geçmişte futbolda Dünya Kupası gibi önemli organizasyonların atmosferine dahil olan Erman Yaşar, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG) ile Espor bağına ve PGC 2019’un ambiansına yönelik sohbetin konuğu olacak.

BiP ile PGC BÜYÜK FİNALE DOĞRU programından sonra Cumartesiyi Pazara bağlayan (23-24 Kasım) gece saatler 04:00’ü gösterdiğinde PGC Büyük Final heyecanı tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye’yi de saracak.

Ayrıca BiP uygulaması içinde oyuncuların erişimine açılacak PUBG grubu ile oyuncular, PGC heyecanına soru cevap yarışmaları ve sürpriz ödüller ile dahil olacak. Arka arkaya heyecanla oynanacak maçlar, kozlarını paylaşacak takımlar ve dur durak bilmeyen aksiyon Pazarı Pazartesiye bağlayan gece (24-25 Kasım) de devam edecek. Büyük Finalin ikinci gününde dünyanın en iyi 16 PUBG takımı son kartlarını masaya açarak en iyi takım olmak ve 3.000.000 Dolarlık ödül havuzundan büyük payı almak için mücadele edecek.

PUBG Global Championship Türkiye yayınları, www.twitch.tv/eastergamerstv ve www.facebook.com/eastergamers adreslerinde canlı olarak gerçekleşecek.

PUBG Global Championship Büyük Final yayını Dijital Sporlar, BiP ve NVIDIA’nın iş birliği ile oyuncularla buluşmaktadır.

Doctor Sleep (Doktor Uyku) İzlemeye Değer Mi?
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Pokemon Sword and Shield İnceleme

  Previous article

  GTFO Geliştiricileri Yeni Konsept “The Rundown”ı Tanıttı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in E-Spor