E-Spor

PUBG Avrupa Ligi 3. Aşaması Bu Cuma Başlıyor

0

PUBG Corporation, 30 Ağustos Cuma günü Messe Berlin’de başlayacak ve https://www.twitch.tv/pel_esports/adresinden canlı olarak yayınlanacak PUBG Avrupa Ligi’ni (PEL) duyurdu.

Takımlar, 350.000 dolarlık devasa ödül havuzu ve Kasım ayında düzenlenecek olan PUBG Global Championship’e (PGC) gitmek için sunulacak altı giriş bileti için mücadele edecek. Dünyanın en iyi PUBG oyuncuları ABD Kaliforniya’da onlara özel olarak hazırlanacak savaş alanında hayatta kalmak ve 2.000.000 dolarlık ödül havuzunu paylaşmak için güç mücadelesine girecekler.

Bu macera cuma günü Türkiye saati ile 19:00’dan itibaren başlayacak, cumartesi ve pazar günü de aynı saatlerde devam edecek. Önemli bir detay olarak ikinci ve altıncı haftanın maçları, Türkiye saati ile 18:00’da başlayacak. PEL 3. Aşama Fragmanına bu linkten ulaşabilirsiniz. PGC eleme yöntemi hakkında daha fazla bilgiyebu linkten ulaşabilirsiniz.

PEL 3. Aşaması, altı hafta boyunca yoğun bir şekilde oynanacak ve 96 maç sonunda en iyi 16 takım belli olacak. Son hafta bütün katılımcılar, şanlı PGC sahnesine çıkabilmeyi garantilemek için bütün yeteneklerini ortaya koyacak. Sanhok’un rekabetçi harita havuzuna eklenmesiyle birlikte her eleme günü bir maç bu haritada oynanacak, takımların başarılı olması için her zamankinden daha fazla çaba sarf etmeleri gerekecek.

 • Türk oyuncu Iroh, geçtiğimiz sezon PEL’i altıncı olarak bitiren Kuzey Amerika’nın ünlü takımı Team SoloMid’e transfer oldu.
PUBG SEASON 4 Şimdi PlayStation 4 ve Xbox One’da
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  1 Dakikada Philips Momentum 436M6VBPAB İnceleme

  Previous article

  Oninaki İnceleme

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in E-Spor