Teknoloji

Acer Z650 ile Predator Ürün Portföyünü Genişletti

0

Dünyanın en büyük üçüncü projektör² markası Acer, bugün Predator Z650 projektörü ile güçlü oyun ürünleri portföyünü genişlettiğini duyurdu. Paris Oyun Haftası’nda tanıtılan Z650, 28 Ekim – 1 Kasım 2015 tarihleri arasında Acer standında görülebilir.

Arkadaşlarınız veya ailenizle büyük ekranda benzersiz bir oyun eğlencesi için Predator Z650 gerçekçi görseller, iyileştirilmiş esneklik ve zengin eğlence sunan çeşitli özelliklere sahiptir:

-ColorPurity: bir RGB renk çemberi barındırır ve ultra keskin bir görüntü için zengin renk geçişleri oluşturarak daha geniş bir renk gamı üretir

-sRGB modu: renk tutarlılığını garanti eder ve renk üretimindeki sapmaları ortadan kaldırır; renkler mevcut tüm sRGB cihazlarında aynı görünür

-Kısa Mesafeden Yansıtma: büyük görsellerin 1,5 metre kadar kısa bir mesafeden 2,5 metreye kadar yansıtılabilmesine izin verir

-WirelessHD: Full HD kalitesinden ödün vermeden sizi kablo rahatsızlığından kurtarır.

Durdurulamaz Oyun Projeksiyonu!

Predator Z650 projektör farklı oyun deneyimleri için tasarlanan üç benzersiz oyun modu ile en sevdiğiniz oyunların heyecanını hissedebilmenizi sağlar. Game Auto yansıtılan içeriği kare kare analiz ederken ve imaj görünürlüğünü dinamik biçimde ayarlarken, Parlak FPS ekranı gündüz sahneleri için ayarlar ve Karanlık FPS gece sahneleri için ekranı ayarlayarak oyunculara en iyi görüntüleme deneyimini sunar.

Predator Z650 ayrıca oyun sırasında en iyi performansınızın ekran görüntüsünü alabilmenize izin verir ve bir oyunu yüklerken açılış ekranı olarak ayarlayabilmenizi sağlayarak oyun başarılarınızı canlandırmanızı sağlar! Acer’ın ses mühendisliği özellikleri DTS ses sistemi ve Bluetooth ses bağlantısı ile geliştirilen etkileyici 20W stereo hoparlörler ile sarmal bir dinleme deneyimi yaratarak yakındaki Bluetooth aygıtlarına kablosuz ses aktarımı imkanı verir. DTS Ses sistemi ve dahili stereo hoparlörler ile kullanıcılar lastik seslerinin, patlamaların ve tüm oyun seslerinin keyfini rahatça çıkarmak için Z650’yi her yere yanlarında taşıyabilirler.

Acer’ın, Türkiye ve Doğu Avrupa Bölgesi Çevre birimleri Bölge Müdürü Ülkücan Koca şunları söyledi: “Oyunculara, oyun deneyimlerini zenginleştiren en gelişmiş Predator ürünlerimizi sunmaktan heyecan duyuyoruz. Hangi oyunu oynarsanız oynayın, her oyun Predator Z650 oyun projektörü kullanılarak detayları kaybolmadan net bir şekilde görüntülenebilir ve oyunun içindeymişsiniz hissi ile oyunu yasayabilirsiniz.”

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Predator Z650 2016’nın ilk aylarında 1,199€’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Razer Mamba İle Güç Elinizin Altında

Previous article

Uncharted: The Nathan Drake Collection İnceleme

Next article

You may also like

More in Teknoloji