Teknoloji

ADATA Renkli Tasarıma Sahip T5000C Power Bank Modelini Duyurdu

0

ADATA Technology, 5000mAh kapasiteli T5000C power bank modelini duyurdu. Renkli çiçek desenleriyle power bank’lere farklı bir tasarım getiren T5000C, iki yönlü şarj imkânı sunan USB Type-A ve Type-C bağlantısına sahip.

Pastel Renkler ve Çiçek Desenleriyle Yeni Bir Görünüm

T5000C mat renkli ve sade bir görünümün hâkim olduğu power bank tasarımını çiçek desenleriyle bezeli pastel renkleriyle değiştiriyor. Göze hitap eden bu tasarım hoş bir dokunma hissi de sağlıyor. İlhamını bahar çiçeklerinden alan tasarım, Meltemli Mavi ve Toz Pembe renkleriyle ferah bir görünüme sahip.

Küçük, Hafif ve Taşınabilir

T5000C sürekli hareket halindeki kullanıcılar için ideal bir ürün. Yalnızca 1.42cm kalınlığındaki power bank cebe veya herhangi bir çantaya rahatlıkla sığabilecek ölçülerde. Üstelik 5000mAh kapasitesiyle pek çok mobil cihazı tam şarj etme imkânı sağlayan ürünün ağırlığı yalnızca 125 gram.

İki Yönlü Şarj Edebilen Çift USB Portu

Hem USB Type-A hem de USB Type-C bağlantı yuvasına sahip olan ADATA T5000C 3.0 Amperlik çıkış akımıyla aynı anda iki farklı cihazı şarj etme imkânı tanıyor. Ayrıca iki yönlü şarj etme becerisine sahip olan Type-C portu sayesinde kullanıcılar T5000C’yi ya da Type-C cihazlarını tek bir kabloyla şarj edebilecekler.

World of Warcraft: Shadowlands – Alpha İnceleme
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Take-Two Oyunlarında İndirim Kampanyası Başladı

  Previous article

  Mafia II: Definitive Edition İnceleme

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Teknoloji