Teknoloji

AMD Wraith Prism Soğutucunuzu Razer Chroma ile Aydınlatın

0

AMD; yeni 3. nesil AMD Ryzen 7 ve 9 masaüstü işlemcilerle birlikte verilen RGB LED aydınlatmalı AMD Wraith Prism soğutucusu, piyasaya sürüldüğünde Razer Chroma için tam desteğe sahip olacağını duyurdu.  

Razer’ın Chroma Connect girişiminin avantajlarından faydalanan Wraith Prism, tamamen kişiselleştirilebilir, senkronize, çevresel ve sistem aydınlatması sunan Razer Synapse 3 ile tamamen uyumlu olacak. Razer’ın Chroma Connect programı sayesinde kullanıcılar, Wraith Prism fanındaki aydınlatmayı Chroma uyumlu kurulumlarla senkronize edebilecekler. Cihazları arasında 16.8 milyona kadar renk seçeneği belirleyebilirler veya klavyeden PC kasasına kadar bir renk dalgası yayması yapabilir veya önceden ayarlanmış diğer RGB ışık efektlerini etkinleştirebilirler. 

Razer’in Chroma Connect programı, Razer ve çoklu donanım üreticileri arasında sürmekte olan bir girişimdir ve senkronize RGB aydınlatmasını geniş bir yelpazedeki bileşenlere (bellek modülleri ve ana kartlar) çevre birimlerine (klavye ve fareler) ve ortam odası aydınlatmasına getirir. Chroma Connect desteği olan diğer markalar arasında MSI, ASRock, Thermaltake ve Lian Li bulunur. 

Wraith Prism, tüm kutulu 3. nesil AMD Ryzen 7 ve Ryzen 9 masaüstü işlemcilerine dahil edilecek: 

 • AMD Ryzen 7 3700X
 • AMD Ryzen 7 3800X
 • AMD Ryzen 9 3900X
 • AMD Ryzen 9 3950X (Eylül’de piyasaya çıkacak)
 • The Wraith Prism son nesil AMD Ryzen 7 2700X ile de uyumludur.
Razer Base Station Chroma Kulaklık Standı – Quartz Edition İnceleme
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Zırhlı Mewtwo, Kısa Süreliğine Pokemon Go Raid’lerine Geliyor

  Previous article

  Hearthstone Global Finallerine Geri Sayım Başladı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.

  More in Teknoloji