Teknoloji

AOC, IEM Katowice 2018 Dünya Şampiyonası’nda Yeni Kavisli Monitörünü Sunacak

0

AOC, bu yıl Polonya’nın Katowice şehrinde düzenlenecek Intel Extreme Masters Dünya Şampiyonası’nda, oyun ekranı ürün grubunu tanıtacak. AOC oyuncularla yakından ilgilenerek Avrupa’nın en tutkulu espor izleyicilerine simsiyah, özel seri kavisli AG352UCG6 modelini sunacak.

11. sezonu beklerken, Katowice bir kez daha 24-25 Şubat tarihlerinde IEM Expo Fuarı’nda ve 2-6 Mart tarihleri arasında da Intel Extreme Masters turnuvasında espor hayranlarına ev sahipliği yapacak. Prestijli katılımcılar arasında kimler mi var? Devasa 500,000 USD’lık ödül havuzundan aslan payını kapmak için yarışacak takımlar dünyanın 16 en iyi profesyonel CS:GO takımlarının ta kendisi. Aralarında AOC’nin sponsor olduğu uluslararası süper takımı G2 Espor da bulunuyor. Bu takım, şimşek gibi hızlı, 240 Hz ve 1 ms’lik tepki süresine sahip AOC AG251FZ ile bootcamp yaparak geçirilen yoğun haftalardan sonra iyi hazırlanmış bir şekilde turnuvaya katılıyor.

Sahnedeki rekabet dolu aksiyon turlarının arasında ise ziyaretçiler AOC’nin ortağı Alsen’i, standlarında ziyaret edebilirler (yer: B2). Burada G2 profesyonelleri kısa bir konuşma için uygun olacaklar ve 2-6 Mart tarihleri arasında imza oturumları düzenlenecek. Bunların yanı sıra, hem AOC ile Alsen hem de AOC ortakları Komputronik ve Corsair (yer: A7) katılımcılara pek çok hediye de dağıtacak, bunlar arasında AOC oyun monitörleri de bulunuyor.

Espor ile dolu dolu geçirilen iki haftasonu boyunca, ziyaretçiler kavisli, yeni AG352UCG6 Black Edition modelinin ve 35 inçlik etkileyici panelinin Alsen standında (B2) halka ilk kez sunuluşuna tanıklık etmek gibi eşsiz bir ayrıcalığa sahip olacaklar. Tamamen siyah olan bu özel model, 120 Hz yenileme oranına ve UWQHD (3440×1440 piksel) çözünürlüğe sahip. Bu da, en sürükleyici oyun deneyimini beraberinde getiriyor. Dahili G-SYNC desteği sayesinde, AG352UCG6 Black Edition modeli, görselleri NVIDIA GPU’lar ile kusursuz bir uyum içerisinde sunarak girdi gecikmesini ve ekran tutukluğunu ortadan kaldırmayı garantiliyor. AOC Flicker-Free teknolojisi, toplanır kulaklık askısı ve AOC Gölge Kontrolü (Shadow Control) çözümü gibi kullanışlı ekstra özellikler de, AG352UCG6 modelinin espor odaklı ve işlevselliği amaçlayan özellik setini tamamlayarak AOC’nin AGON ürün grubunun en yeni ferdini, aynı zamanda da en cazip modellerden biri haline getiriyor.

Ürünün planlanan piyasaya çıkış tarihi ise Mayıs 2018.

AOC, G2 Espor İle Ortaklık Kuruyor

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Renault Sport Formula 1 Takımı 2018’de Yarışacağı Yeni Aracını Tanıttı

Previous article

Netflix, Marvel’s Jessica Jones’tan Yepyeni Bir Fragman Paylaştı

Next article

You may also like

More in Teknoloji