Teknoloji

ASUS Transformer Book T100 Kampüsleri Kasıp Kavuruyor!

0

ASUS “We Transform” ürünlerinden ASUS Transformer Book T100, Hacettepe Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi öğrencileriyle buluşuyor!  Üniversitelerdeki ASUS stantlarında öğrencileri süpriz hediyeler bekliyor.

 ASUS’un “We Transform” ürünlerinden olan ASUS Transformer Book T100, 15 Ekim’de Hacettepe Üniversitesi’nde başladığı yolculuğuna 16 Ekim’de İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’nde, 17 Ekim’de de Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü’nde devam edecek ve öğrencilerin beğenisine sunulacak.

Kampüslere kurulacak ASUS standını ziyaret eden üniversiteliler, ASUSTransformer Book T100 için hazırlanan devasa maketi yakından inceleyebilecek, dart oyunu ve birçok sürpriz hediyenin keyfini çıkaracak. Etkinlikler #asusuniversitemde hashtag’i aracılığıyla Twitter’dan da takip edilebilecek.

Transformer Book T100 – rahatça taşınabilen dizüstü bilgisayar ile tablet bir arada

ASUS Transformer Book T100, 10.1 inç, Intel® Atom™ “Bay Trail” dört çekirdek işlemci ve tek başına Windows 8.1 tablet olarak kullanılabilen ayrılabilir HD ekranıyla ultra portatif bir cihaz. Pürüzsüz tasarımı ve sağlam yapısıyla Transformer Book T100, sadece 1,07 kg ağırlığıyla en hafif ultra portatiflerden biri olmakla kalmıyor, aynı zamanda 10 inç tabletler arasında 550 gr ile en hafiflerden biri olma özelliğini de taşıyor.

Transformer Book T100 yeni Intel® Atom™ Bay Trail TZ3740 dört çekirdek işlemcisiyle sorunsuz çoklu işlem performansı ve 11 saate çıkabilen pil gücüyle inanılmaz bir enerji verimliliği sağlıyor. Hafif klavye parçası, uzun süre rahat kullanım için mükemmel tasarlanmış tuş tasarımı, Windows 8.1 kullanımını destekleyen çoklu dokunmatik touchpad’i ve USB 3.0 özelliklerine sahip. Sadece 10.5 mm inceliğindeki Transformer Book T100 178 derece görüş açısı ve keskin örüntü kalitesiyle HD 10.1 inç IPS çoklu dokunmatik bir tablet. Transformer Book T100 ayrıca Word, Excel, PowerPoint ve OneNote programlarının tam sürümünü içeren Microsoft Home & Student 2013 yüklenmiş olarak geliyor ve hem okul hem de iş için mükemmel bir verimlilik çözümü sunuyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Crocs Rahatlığın Tanımını Yeniden Yazıyor

Previous article

Yeni PS Vita Yeni Bir Deneyim

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Teknoloji