Teknoloji

ASUS’tan MOBA ve MMO’ya Özel Mouse: Spatha

0

ASUS Republic of Gamers, devasa çoklu oyunculu oyunlar (MMO) için optimize edilmiş kablolu/kablosuz oyuncu faresi Spatha’yı tanıttı. ROG Spatha, 8200 DPI hassasiyeti ve 12 programlanabilir tuşuyla ön plana çıkıyor. Magnezyum alaşımlı kasası, ASUS’a özgü kolay değiştirilebilen soket tasarımlı sol ve sağ tuşları ve kişiselleştirilebilir RGB LED ışık efektleriyle ilgi çekiyor. Kablolu modda kullanıldığında endüstri lideri 2000Hz polling oranıyla akıcı ve anlık imleç tepkisine sahip olacaksınız.

ROG Spatha tasarım mükemmelliğini ve yenilikçiliğini, 2016 Red Dot Tasarım Ödülü’nü kazanarak gururla kanıtlıyor.

Sezgisel yönetim ve kontrol

İçerisinde farenin sol tarafına yerleştirilmiş altı adet  ile toplamda 12 programlanabilir tuşa sahip olan ROG Spatha, tüm komutları kullanıcının parmak uçlarına getirir. Alps®anahtarlara sahip altı tuşu ROG gözünü anımsatır şekilde yerleştirilmiştir.

Hızlı özelleştirme için kolay değiştirilebilir anahtar soketi tasarımına ve üst kalite magnezyum alaşımlı kasaya sahiptir. Sol ve sağ tuşlar, farenin ana yapısından ayrıdır ve OMRON® anahtarlarla 20 milyon tıklama ömrüne sahip olmasıyla arttırılmış dayanıklılık, tepkisellik ve hızlı geri dönüş sağlar.

8200 DPI hassasiyete ve kullanıcıların iki farklı hassasiyet seviyesini ayarlayarak değiştirebilmelerine imkan tanıyan DPI değiştirme tuşuna sahiptir.

Ek esneklik için çift mod

İster kablolu, ister kablosuz kullanın, hassas ve anlık imleç tepkisi sağlar. Kablosuz modda, düşük gecikme ve yüksek veri akışı için yüksek hızlı kablosuz bağlantı kullanır.

ROG Spatha kablolu modda 2000Hz’e kadar polling oranı sunar. Özel yükseltilmiş bağlantı tasarımı, kablonun masanın üzerinde sürtünmesini engeller ve her yüzeyde akıcı bir hareket sağlar. ROG Spatha kablolu modda veya şarj ünitesine yerleştirilerek şark edilebilir. Kutusunda yer alan 2 metrelik örgülü, 1 metrelik lastik kablosuyla birlikte sunulur.

Özelleştirilebilir LED efektleri ve ROG Armoury

ROG Spatha, kaydırma tekerleği, yan tuşlar ve ROG logosunda yer alan bağımsız özelleştirilebilir RGB LED efektleri ile agresif açılara sahip bir tasarıma sahiptir. Bu efektler altı farklı modda sunulur – sabit, nefes alıp-veren, renk döngüsü, tetik, rastgele ve pil modu. ROG Spatha, dahili flaş belleği ile beş farklı kullanıcı profilini saklayabilir. Sezgisel ROG Armoury arayüzü, kullanıcıların profilleri, LED efekt ayarlarını, program makrolarını ve dahasını ayarlamalarına imkan tanıyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

SKILL Kafe Turnuvalar Devam Ediyor

Previous article

Razer’dan Kablosuz 7.1 Kulaklık: ManO’War

Next article

You may also like

More in Teknoloji