Teknoloji

Deezer’dan Yeni Arayüz Tasarımı

0

Internet üzerinden dijital müzik yayınının öncü servisi Deezer, mobil uygulamasında yer alan kişiye özel radyo özelliği Flow ve mobil müzik çaların yenilenen şık görünümünü ve deneyimi iyileştiren yeni özelliklerini tanıtıyor. Deezer’ın web versiyonuyla uyumlu, cesur ve net çizgilere sahip olan bu yeni şık tasarım; açılışta kişiye özel karşılama, beğen/beğenme butonları ve temalı radyo kanallarına daha iyi erişim gibi pek çok güncellenmiş özelliği bünyesinde barındırıyor.

Güncellenen tasarımın özellikleri:

·         Artırılmış kişiselleştirme: Oturum açtıkları anda kullanıcıları zaman dilimi ve konum bilgisini baz alan hoşgeldin mesajlarıyla karşılayan yeni bir görünüm.

·         Karşılama ekranı favorileri: Beğenilerinize uygun radyo kanalları, albüm ve çalma listesi önerileri

·         Daha iyi etkileşim: Kullanıcılar artık şarkıları beğen ve beğenme butonlarıyla değerlendirebiliyor; bu şekilde algoritmanın sağladığı öneriler çok daha rafine hale geliyor.

·         Çalma sırası listesi: Önceki ve mevcut şarkıları gösteren, sonraki dinlemeler için şarkı eklemeyi mümkün kılan yeni çalma sırası penceresine erişim kolaylığı.

new_UI_VS_1200x500_en

Deezer Ürün Başkan Yardımcısı Alexandre Croiseaux; “Masaüstü tasarımımızdaki son değişiklikler, kullanıcılardan yoğun ilgi gördü. Dolayısıyla, buradan edindiğimiz verilerden yola çıkarak bu düzenlemeyi mobil arayüzümüze uygulamak benim için mantıklı bir karardı. Sadeleştirilerek geliştirilmiş tasarımımız, müzikle olan bağınızı öncekinden çok daha kişisel bir zemine oturtacak” dedi.

Deezer’ın en yeni versiyonuna Android telefonlar ve tabletlerden 10 Aralık Çarşamba gününden itibaren, iOS işletim sistemine sahip cihazlardan da önümüzdeki haftalarda ulaşılabilecek.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Kaspersky Lab 2015 Tahminlerini Açıkladı

Previous article

Ölümsüz Aşkın Hikayesi “Romeo & Juliet” İstanbul’da

Next article

You may also like

More in Teknoloji