Teknoloji

Dünya Kupası Heyecanını BenQ TK800 İle Yaşamak

0

BenQ, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da özellikle spor müsabakalarına yönelik üretilen gerçek 4K HDR projektörü TK800 ile bir FIFA Dünya Kupası maç gösterimi düzenledi. Etkinlikte özellikle futbol fanatiklerinin TK800’ün sıra dışı gerçekçilikteki video kalitesini deneyimlemeleri hedeflendi.

Medya üyelerinin katıldığı etkinlikte davetliler, devam etmekte olan FIFA Dünya Kupası için mükemmel bir projector olan BenQ TK800 ile canlı yayınlanan bir maçı izlediler ve kendilerini stadyumdaki kadar heyecana kaptırdılar.

Projektör, XPR teknolojisi sayesinde sunduğu 8.3 milyon ayrı piksel ile büyüleyici görsel kalite sağlıyor, böylece her kare yüksek netlikte gösteriliyor. Hızlı tempoda gerçekleşen aksiyonları mükemmel şekilde yakalayan TK800, renk hassasiyeti ve 4K lens sistem teknolojisiyle her canlı detayı da sunuyor. Sahadaki aksiyon yoğunlaştığında ise 4K renk kartelası, ekrandaki farklı tonlara odaklanarak daha keskin bir görüntü sunuyor. Özel Futbol & Spor modları ise maçın tüm sesini, stadyumu projektörün bulunduğu ortama getirerek gerçekçi bir deneyim yaşatıyor. TK800 tüm bunları tarz sahibi kompakt bir tasarımla sağlıyor.

Huawei, BMD’yi Ağırladı ve Yapılması Planlanan Projelerden Bahsedildi
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili İlk Serilere Göre Nasıl Olmuş

Previous article

ADATA’dan Oyunseverlere Hediye Yağmuru

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Teknoloji