Teknoloji

Hometech’in Karne Hediyesi Kampanyası Başladı

0

Hometech’in yeni tabletleri İdeal 10s ve İdeal 8s, karne hediyesi için vazgeçilmez bir seçenek olarak tüm öğrencilerin beğenisine sunuluyor.

Aileniz ve arkadaşlarınızla yazın keyfini bol bol çıkarırken en özel ve eğlenceli  anlarınızı kaydedebileceğiniz otomatik focus özellikli  5mp yüksek kamera çözünürlüğüne sahip İdeal 10s, yüksek kalitede fotoğraf ve video çekebilmenizi sağlayacak. 16 gb dahili hafıza ile yüksek depolama alanına  sahip İdeal 10s, yüksek boyutlu dosya ve uygulamaları kolaylıkla hafızasına alabildiği gibi hafıza kartı ile harici olarak 64 gb lık bir depolama alanına da imkan sağlıyor.

Tatil yolunda keyifle müzik dinleyip, oyunlar oynayabileceğiniz uzun batarya ömrü ve düşük güç tüketimi ile cazip bir kullanım sunan İdeal 8s ile yolculuklar çok daha keyifli geçecek. SoC yapısı sayesinde işlemciye entegre olarak grafik, ses, video, bağlantı (wifi&bluetooth) ve güç yönetiminin yanı sıra 400 nit parlaklığı ile ön plana çıkan İdeal 8s ile yazın keyfini doya doya yaşayın.

Yaz tatilinizde istediğiniz videoyu izlerken 1.2 GHz hızında çalışan 4 adet 64 Bit’lik atom çekirdeği içeren ve  ARM Mali-450 grafik kartı ile entegre gelen İdeal 10s ve İdeal 8s’in IPS Ekranı ile her açıdan aynı görüntüyü alarak aynı renk canlılığı deneyimini yaşayacaksınız ve G+G (cam + cam) ekran sayesinde dokunmatik hassasiyet kalitesini en yüksek seviyede hissedeceksiniz.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

ASUS GX700 Türkiye’de!

Previous article

Razer’dan Chroma Destekli Overwatch Ürünleri

Next article

You may also like

More in Teknoloji