Teknoloji

HyperX, Agresif Görünümlü Yeni Savage Belleklerini Duyurdu

0

HyperX’in yeni orta seviye oyuncu bellek ailesi HyperX Savage, kırmızı renk ve asimetrik tasarıma sahip alüminyum ısı dağıtıcıları ile dikkat çekiyor. PC tutkunları ve oyuncuların sistemlerine sınıf atlatacak HyperX Savage bellekleri 1600MHz ila 2400MHz frekans hızları arasında sunuluyor.

Dünyanın lider bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology’nin iştiraklerinden HyperX, yeni yüksek performans belleği HyperX Savage’ı duyurdu. HyperX Genesis’in yerini alan yeni HyperX Savage bellekleri, deneyimli PC tutkunları, oyuncular ve içerik üreticileri için dikkat çekici bir tasarımla geliyor. Elmas kesim alüminyumdan yapılan göz alıcı vahşi kırmızı rengindeki asimetrik ısı dağıtıcısı, siyah devre kartını çevreliyor. Düşük profil olması sayesinde büyük boy CPU soğutucuları ile uyum sağlayabiliyor.

Yüksek frekans hızlarından 1600MHz’den 2400MHz’e kadar seçeneklerle sunulan HyperX Savage, tek modüllü olarak 4GB ve 8GB kapasitelerinde, 2’li ya da 4’lü kit olarak ise 8GB’dan 32GB’a kadar kapasiteler ile mevcut. Yüksek hızı ile sistem performansını arttırmaya yardımcı oluyor ve üstün esneklikte multitasking sunuyor. Intel® XMP-ready destekleyen HyperX Savage, kullanıcıların BIOS üzerinden elle ayar yapmasına gerek kalmadan basitçe bellek profili seçerek hız aşırtma yapmasına imkan sağlıyor.

HyperX Bölümü Başkanı Lawrence Yang, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Giriş seviye oyuncu segmentindeki HyperX blu serisini yeni FURY ile değiştirdikten sonra sıra orta seviye segmentimiz olan Genesis’i HyperX Savage ile değiştirmeye geldi. Kırmızı şıklığı ve kalın ısı dağıtıcısı ile radikal bir yeni görünüme sahip HyperX Savage, oyuncular ve PC tutkunları için yüksek performans ve uyum sağlayacak kapasiteyi bir araya getiriyor.”

Bu ay içerisinde sevkiyatına başlanacak olan HyperX Savage ömür boyu garanti ve efsanevi Kingston güvenilirliği ile destekleniyor.

HyperX Savage Bilgi ve Teknik Özellikleri:

· Hızlı: Düşük profil ısı dağıtıcıları ile yüksek performans modülleri

· Eşsiz: Kırmızı ve asimetrik ısı dağıtıcıları, PC sistemleri için yeni akım oluyor

· Kaliteli: Elmas kesim ile alüminyum basınç dökümlü ısı dağıtıcısı

· Tasarım: Büyük boy CPU soğutucuları ile uyum sağlayabilmesi için düşük profil tasarım

· Güvenilir: %100 fabrika onaylı

· Garanti: Ömür boyu

· Kapasite: 4GB–8GB (tekli), 8GB–32GB (kit)

· Frekans: 1600MHz, 1866MHz, 2133MHz ve 2400MHz

· CAS Gecikme: CL9-CL11

· Voltaj: 1.5V, 1.65V

· Çalışma Sıcaklığı: 0°C ila 85°C

· Depolama Sıcaklığı: -55°C ila 100°C

· Ebatlar: 133,35mm x 32,8mm

· Uyumluluk: H67, H97, P67, Z68, Z77, Z87, Z97 ve H61 Intel çipsetleri ile A75, A87, A88, A89, A78 ve E35 AMD çipsetleri

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Deezer Ve Sonos’tan Deezer Elite Ortaklığı

Previous article

Ford Otosan Kocaeli Rallisi 13-14 Eylül’de

Next article

You may also like

More in Teknoloji