Teknoloji

Kingston Moğol Rallisi Heyecanına Ortak Oluyor

0

Kingston Technology Company, Inc., 2019 Moğol Rallisi’ne katılan Team No Reservations’a sponsor oluyor. Kingston; Dan, Chey ve Pete’in Cool Earth ve CORE (Children of Restaurant Employees – Restoran Çalışanlarının Çocukları) adlı iki önemli hayır kurumuna para toplamak için kıtaları aşma mücadelesine sponsor oluyor. Kar amacı gütmeyen Cool Earth, ormanların yok edilmesini ve ilkim değişikliğini engellemek için yağmur ormanı kuruluşlarıyla birlikte çalışıyor. ABD yasalarına göre vergiden muaf bir hayır kurumu olan CORE ise gida sektöründe zor şartlarda çalışan insanların çocuklarına ve ailelerine destek oluyor.

Dünyanın en büyük motor sporları macerası olan Moğol Rallisi 23 Temmuz’da Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’ta başladı. Ralliye katılan 300’den fazla araç; iki kıta, 20 ülke ve yedi saat dilimini aşıp dünyanın üçte biri kadar yolu hiçbir yardım ve hazır rota olmadan gitmeye çalışacak. Katılımcıların yarışı bitirebileceklerinin bir garantisi yok. Yarışmacılar dağlar, stepler ve çöller arasında uzanan 10.000 mil uzunluğundaki zorlu yollarda veya hiç yol olmayan yerlerde 1000 cc’lik küçücük arabalarla ilerleyecek, yolda yüzlerce insan ve toplulukla tanışacak. Yakın zaman önce hayatını kaybeden Anthony Bourdain’e saygı amacıyla yarışa katılan Team No Reservations üyeleri ise 1,1 litre motora sahip Fiat Panda model arabalarıyla Prag’tan Ulan-Ude’ye doğru yola çıkacak.

Kingston, Team No Reservations’ın arabayı satın almasına destek olmanın yanı sıra; Canvas bellek kartları, Dayanıklı microSD kartlar, UV500 SSD’ler, DT Bolt Duo ve yüksek hızlı kart okuyucular tedarik ediyor. Kingston’ın tüm ürün çözümleri ekibin karşılaşacağı zorlu koşullara göre üretiliyor ve test ediliyor. Team No Reservations, uzun yolculuklarında fotoğraf ve videolar paylaşmak için Kingston ürünlerinden yararlanacak.

Yarışla ilgili güncel bilgileri Team No Reservations ve Kingston Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz.

Kingston, IronKey D300 Şifreli USB’sini Geliştirdi
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Acer H6810 ile 120 inç 4K Sinema Keyfi

  Previous article

  Heavy Rain (PC) İnceleme

  Next article

  You may also like

  More in Teknoloji