Teknoloji

Kingston’dan Dünyanın En Yüksek Kapasiteli USB Flash Belleği

0

Kingston Technology Company Inc.’in flash bellek iştiraki ve dünyanın bellek ürünleri alanındaki bağımsız lideri Kingston Digital, dünyanın en yüksek kapasiteli USB Flash sürücüsü olan DataTraveler Ultimate Generation Terabyte’ı (GT) tanıttı. DataTraveler Ultimate GT, 2TB’a kadar alan ve USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) performansı sunuyor.

Yoğun kullanıcılar bu sayede, tek bir 2TB sürücüde 70 saatlik 4K kalitesinde videoya kadar veri dahil olmak üzere*, küçük bir alanda çok büyük miktarda veri saklayabilecek. Darbelere karşı dayanıklı olması için çinko alaşımlı metal bir gövdesi olan DataTraveler Ultimate GT, üst seviye bir tasarımın içerisinde üstün kalite sunuyor. Kingston’un yeni flash belleği, kompakt boyutu ile teknoloji meraklılarına olduğu kadar profesyonel kullanıcılara da yüksek kapasiteli verileri saklamanın ve aktarmanın kolay taşınabilir bir çözümünü sunuyor. Ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki tabloda veya ilgili referans tablosunda bulabilirsiniz.

Flash Bellek Ürünleri Müdürü Jean Wong, yaptığı açıklamada, “Kingston olarak limitleri hep zorluyoruz.” dedi ve şöyle devam etti: “DataTraveler Ultimate GT ile kullanıcıların mobil olarak veri saklama kabiliyetini artırıyoruz. 2013’te piyasaya sunduğumuz 1TB kapasiteli sürücümüzün ardından kapasiteyi iki katına çıkararak çok iyi bir devam ürünü çıkarttık. Artık kullanıcılar çok daha büyük miktarda veriyi rahatlıkla saklayıp aktarabilecek.”

1TB ve 2TB kapasite seçenekleriyle Şubat’ta piyasaya çıkacak olan Data Traveler Ultimate GT, 5 yıl garanti, ücretsiz teknik destek ve efsanevi Kingston güvenilirliğini beraberinde getiriyor. Ayrıntılı bilgi için: www.kingston.com/tr

Kingston DataTraveler Ultimate GT Özellikleri ve Spesifikasyonları:

  • Kapasite1: 1TB, 2TB
  • Hız2: USB 3.1 Gen. 13
  • Boyutlar: 72mm x 26.94mm x 21mm
  • Çalışma sıcaklığı: -25°C to 60°C
  • Saklama sıcaklığı: -40°C to 85°C
  • Garanti: Ücretsiz teknik destekle birlikte 5 yıl garanti
  • Uyumluluk: Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1), Mac OS v.10.9.x+, Linux v.2.6.x+, Chrome OSTM
DataTraveler Ultimate GT Parça Numaraları
Parça Numarası Capacity
DTUGT/1TB 1TB
DTUGT/2TB 2TB
İşletim Sistemi Listesi USB 2.0 USB 3.0 / USB 3.1
Windows 10 Evet Evet
Windows 8.1 Evet Evet
Windows 8 Evet Evet
Windows 7 (SP1) Evet Evet
Mac OS (v. 10.9.x +) Evet Evet
Linux (v. 2.6.x +) Evet Evet
Chrome Evet Evet

ASUS Z270 Serisi Anakartlarını Tanıttı

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

ASUS Z270 Serisi Anakartlarını Tanıttı

Previous article

King’in Unutulmaz Kitabı Korku Ağı Yeniden Raflarda

Next article

You may also like

More in Teknoloji