Teknoloji

Küçük Dev Canon EOS 100D Liderliğini Koruyor

0

Canon EOS 100D, dünyanın en küçük DSLR fotoğraf makinesi ünvanını kimseye kaptırmıyor. Avuç içine sığabilen boyutları ve 407 gramlık ağırlığıyla EOS 100D, her yere götürülebilecek kadar küçük ve hafif bir model. Her yerde 18 megapiksel fotoğraf ve Full HD videolar çekme imkanı sunan 100D, düşük ışıkta bile harika performans veriyor. Maksimum ISO 12800 hassasiyeti (ISO 25600’e genişletilebilir) sayesinde sahnenin ruhunu yakalayan, düşük parazitli görüntüler çekilebiliyor.

Dokunmatik ekran kolay ve eğlenceli

Parlak, hassas optik vizörü kullanarak fotoğraf çekin ya da 7.7 cm (3,0 inç) dokunmatik ekranı kullanarak fotoğraf makinesini kontrol edin. Dokunma, kaydırma ve kıstırma hareketleriyle menülerde dolaşın, fotoğraflara bakın ve hatta odaklama ve çekim yapın.

Akıllı Sahne Teknolojisi

Canon’un Otomatik Akıllı Sahne teknolojisi sahneyi analiz ederek en uygun fotoğraf makinesi ayarlarını otomatik olarak belirliyor. Fotoğrafçılığınız ilerledikçe, yerleşik Özellik Kılavuzu, fotoğraf makinenizi en iyi biçimde nasıl kullanacağınızı öğretiyor.

Saniyede 4 kare çekiyor

Hızlı hareket eden nesneleri 4 kare/sn hızında takip edin ve çekin. Dokuz AF noktasından yararlanarak merkezde olmayan nesnelere bile hızlı ve hassas biçimde odaklanın.

Her çekim için uygun bir mod seçeneği

Tema Tabanlı Sahne modları, çektiğiniz nesne için doğru fotoğraf makinesi ayarlarını otomatik olarak seçer. Portre, Manzara, Spor, Çocuklar, Yiyecek ve diğer modlar arasından seçim yapın. Hazır olduğunuzda Yaratıcı Otomatik moduna geçerek, sezgisel bir arabirim vasıtasıyla arka plan bulanıklığı gibi faktörler üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Mad Max İnceleme

Previous article

WSVG Maldives 2015 Büyük Final Başlıyor!

Next article

You may also like

More in Teknoloji