Teknoloji

Logitech G910 Artık Türkiye’de

0

Oyun tutkunlarının heyecanla beklediği dünyanın en hızlı mekanik klavyesi Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard artık Türkiye’de. Özel Logitech Romer-G anahtar ile diğer mekanik tuşlara göre %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunan Logitech G910, üstün dayanıklılığa ve akıllı aydınlatma sistemine de sahip.

 

Logitech G910′un oyunseverlerin ve e-Spor oyuncularının yorumları doğrultusunda geliştirildiğini söyleyen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız,  “Oyunseverler piyasaya çıktığı ilk günden bu yana bizlere Logitech G910′un Türkiye’ye giriş tarihini soruyordu. Yeni jenerasyon mekanik klavye geliştirme çalışmalarımızın zirvesi olan, oyun deneyimini tam anlamıyla geliştiren Logitech G910’u Türk oyun tutkunlarıyla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

Logitech G910, ışık hızında yanıt verme özelliğini, üstün performansa yönelik tasarımı ve RGB aydınlatması ile birleştiriyor.

 

Hızlı, Duyarlı, Dayanıklı: Romer G Mekanik Anahtarlar

Orion Spark, diğer klavyelerde bulunmayan ayrıcalıklı yeni Roomer-G mekanik anahtarlara sahip.  Romer-G anahtarları, 1.5 mm’lik harekete geçirme alanıyla rakip mekanik anahtarlara kıyasla %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunuyor. 70 milyon tuş darbesine dayanıklı Orion Spark, pazardaki diğer ürünlere kıyasla yoğun oyun oynamadan kaynaklanan aşınmaya karşı %40 daha uzun ömürlü.

 

Akıllı RGB Aydınlatması

Logitech® G910’ın her bir tuşu, 16.8 milyon farklı renk seçeneğiyle özelleştirilebiliyor. Tuşları, büyülerin ya da diğer komutların izini sürmek için dilediğiniz renk ile işaretleyebilir, kurulumunuza uyması için renkleri değiştirebilir ya da oyuna göre renkleri ayarlayabilirsiniz. Her tuştaki harfin eşit olarak aydınlanması için; ışıklandırma, her tuşun merkezine yerleştirilmiş ve hassas optiklerle yönlendirilmiş.

 

Arx Control Uygulaması

Logitech G’nin yazılımı (LGS-Logitech Gaming Software) ile birlikte çalışan yeni uygulaması Arx Control, oyun içi bilgileri, sisteminizin performans durumu ve medya kontrolü dahil geniş bilgiye mobil cihazınızla ulaşmanızı sağlıyor. SDK oyun geliştiriciler, Arx Control’ü kullanarak kendi oyunları için özel içerikler katan küçük uygulamalar bile geliştirebilirler. Valve gibi önemli geliştiriciler, kendilerine verilen örneklerle Steam üzerinden ve kendi popüler oyunları için olası entegrasyonları araştırıyor. Orion Spark, birçok İOS ve Android cihazını destekleyen ve Arx Control verilerine kolay ulaşım sağlayan dışa çekilebilen tablaya sahip.

 

Programlanabilir 9 G Tuşu

Karmaşık komutlara daha kolay ve hızlı erişmek için oyun kontrollerini ve macroları programlanabilir dokuz G tuşuna atayarak favori oyununuzu özelleştirebilirsiniz. Logitech Gaming Software kullanarak kolayca kurulabilen Logitech G910, maksimum uyumluluk için üç profil üzerinden 27 komuta kadar destekliyor.

 

Logitech G910’un Türkiye için tavsiye edilen satış fiyatı 749 TL (KDV dahil)

 

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Batman: Arkham Knight Avantajlı Fiyatıyla Playstore’da

Previous article

PlayStation 4 Ultimate Player Edition Geliyor

Next article

You may also like

More in Teknoloji