Haberler

Batman: Arkham Knight Avantajlı Fiyatıyla Playstore’da

0

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da, yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Batman: Arkham Knight için geri sayım heyecanı başladı. Oyun dünyasının en başarılı çizgi roman uyarlaması olarak gösterilen, Rocksteady şirketinin ödüllü Arkham üçlemesinin son oyunu Batman: Arkham Knight ön siparişe açıldı. Batman hayranlarının hayalini kurduğu oyun, ön sipariş döneminde 78 TL’lik avantajlı fiyatıyla Playstore’da satışa sunuluyor. TTNET’li oyunseverler, fiyat avantajının yanı sıra 12 ay taksit seçeneğinden de faydalanabilecek.

 

“Batman: Arkham Knight”, oynanışı, dünyası ve hikâyesiyle büyük övgüler toplayan üçlemeyi epik bir şekilde sonlandırıyor. Açık dünya yapısına sahip olan oyun, çok sayıda yeni özellik barındırıyor. Oyunculara en üst düzey Batman tecrübesini yaşatan oyunda, hiç olmadığı kadar mücadele hareketi ve ileri teknoloji araç kullanma imkânı sunuluyor. Ayrıca efsanevi taşıt Batmobile özel tasarımıyla ve çok sayıda ileri teknoloji özelliğiyle hayat buluyor.

 

“Batman: Arkham Knight” oyununu ön siparişle alanlar ayrıca Batman’in en ünlü düşmanlarından Harley Quinn olarak oynama şansına da sahip olabilecekler.

“Batman: Arkham Knight” hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve ön sipariş vermek için aşağıdaki adres ziyaret edilebilir:

http://www.playstore.com/#!/urun/batman-arkham-knight

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

ASUS ZenFone 2 Türkiye’de!

Previous article

Logitech G910 Artık Türkiye’de

Next article

You may also like

More in Haberler