Teknoloji

2 Yeni Klavye: G610 Orion Brown ve G610 Orion Red

0

Ürünleriyle oyun deneyimine değer katan Logitech G, mekanik oyuncu klavyesi serisini genişletiyor. Son teknolojiyle geliştirilen Logitech G610 Orion Brown ve G610 Orion Red, oyun tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Cherry MX mekanik tuş anahtarları kullanılarak tasarlanan klavyeler, kişiselleştirilebilir LED aydınlatma ve anında erişilebilir medya özellikleriyle, performans odaklı bir oyun deneyimi sunuyor. 50 milyonun üzerinde tuş vuruşuyla test edilen klavyeler, güvenilir ve hızlı bir oyun deneyimi için anında aktif olabiliyor. Logitech Oyun Yazılımı, klavye üzerindeki her tuşun aydınlatılmasını, kullanıcıların kendi tarzına, sistemine veya ortama uyacak şekilde kişiselleştirmesini sağlıyor.

 

Konuyla ilgili bilgi veren Logitech Oyun Birimi Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Ujesh Desai, “Oyun tutkunları, klavyede çok çeşitli seçenekler talep ediyor. Bu nedenle, yeni Logitech G610 Orion oyun klavyelerimizi, farklı mekanik tuş anahtarı seçenekleri ve sofistike tasarım kalitesiyle sunuyoruz.” dedi.

 

 

Performans Odaklı Tasarım
Logitech G610 Orion Brown ve G610 Orion Red; parmak izini maskeleyen mat dokusu, dayanıklı ve örgülü kablosunun yanı sıra, parlak beyaz LED aydınlatma tuşuyla oyunseverlerin performansını artırmaya yönelik tasarlandı. Sonuç; endüstri lideri teknolojiyle üretilen sofistike bir tasarım.

 

Cherry MX Mekanik Tuş Anahtarları

Logitech G610 Orion Brown ve G610 Orion Red, endüstri standartlarını belirleyen Cherry MX mekanik tuş anahtarlarıyla geliştirildi. 50 milyonun üzerinde tuş vuruşuna dayanıklı anahtarlar, güvenilir ve hızlı bir oyun deneyimi için anında aktif olabiliyor. Düşük sesli Cherry MX Brown tuşlarda, yazarken geribildirim alınmasını sağlayan dokulu bir çıkıntı yer alıyor. Düşük sesli Cherry MX Red tuşlar ise daha hızlı tepki verebilmek için doğrusal tuş yapısı sunuyor.

 

Kişiselleştirilebilir LED Arka Aydınlatma

Logitech Oyun Yazılımı ile oyun klavyesindeki her tuşun aydınlatılmasına, kullanıcıların stiline, sistemine veya ortama uyacak şekilde kişiselleştirilebilmesine olanak sağlanıyor. Aydınlatma özellikleri, nefes veya ışık dalgası gibi efektler, diğer Logitech G oyun donanımlarında da bulunuyor. Klavyeler kullanılmadığında, aydınlatma sistemi uyku moduna alınıyor.

 

Anında Medya Erişimi

Sadece oyunda değil, müzik ve video izlerken de kullanılabilen medya tuşlarıyla, oyunu durdurmadan içerikler arasında geçiş yapılabiliyor. Anında medya erişimi sağlanabilen klavyelerde sesi ayarlamak için silindiri kullanmak veya tek bir tuşa dokunarak sonraki şarkıya geçmek mümkün oluyor.

 

Tam Programlanabilirlik ve Özelleştirme

Logitech Oyun Yazılımı ile G610 Orion Brown ve G610 Orion Red’in tüm kontrolünü tek merkezde toplamak mümkün. En sevilen oyunlar, F1-F12 özel tuş makrolarıyla özelleştirilebilirken, her bir tuşun aydınlatması kontrol edilebiliyor veya oyun modundayken hangi tuşların devre dışı bırakılacağı belirlenebiliyor.

 

Fiyat ve Bulunurluk

Nisan 2016 tarihinde Avrupa’da satışa sunulacak klavyelerden Logitech G610 Orion Brown’un, Nisan 2016 itibarıyla Türkiye’de piyasaya çıkması bekleniyor. Türkçe tuş dizilimli Logitech G610 Orion Brown’un, 139 USD+KDV tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla sunulması planlanıyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Hopi, Perdigital’le Oyun Sektörüne Girdi

Previous article

Sennheiser HD630VB ile Mükemmel Ses Deneyimi Her An Yanınızda

Next article

You may also like

More in Teknoloji