Teknoloji

Sennheiser HD630VB ile Mükemmel Ses Deneyimi Her An Yanınızda

0

Sennheiser’ın audiophile kullanıcılar için ürettiği HD 630VB kulaklıkları, yüksek frekans aralığı, ayarlanabilir bas seviyesi, tümleşik mikrofonu gibi özellikleri ile sadece evinde değil, mobilken de kaliteli bir müzik dinleme deneyimi yaşamak isteyenlerin birçok talebine akıllı çözümler üretiyor.

 

Sesin geleceğini yazmaya kendini tutku ile adamış bir marka olan Sennheiser, kullanıcılarının mükemmel dinleme zevkine ulaşması için birçok önemli özelliği, özenle tasarlanmış HD 630VB modelinde kullanıyor. Kulağı tamamen kapatıp, gürültünün içeri girmesine ve müziğin dışarı çıkmasına izin vermeyen yeni yapısı sayesinde HD 630VB ile kullanıcılar istedikleri her yerde mükemmel ses deneyiminin tadını çıkartıyor. 10 Hz ile 42 KHz arasındaki geniş frekans yelpazesi ile HD 630VB, en kaliteli kayıtların bile seslerde detay kaybı yaşanmadan dinlenmesine olanak veriyor. Doğrudan kulaklık üzerindeki ses kontrol düğmeleri ile ses yüksekliği ayarlanabiliyor. Yalnızca bas sesler için ayrıca konumlandırılmış tekerlek şeklindeki ayar düğmesi ile dinleyiciler arzu ettikleri bas seviyesini anında değiştirebiliyorlar. Kulaklık üzerindeki kontrol düğmeleri ve tümleşik çift yönlü mikrofon ile cep telefonu konuşmaları, müzik zevkinden ödün vermeden gerçekleştirilebiliyorlar. Piyasa ortalamasının çok daha altındaki 23 ohmluk empedans değeri ile daha az güç harcayarak, daha yüksek ve berrak ses çıkışı sağlıyor.

 

HD 630VB her yere götürülmek için tasarlandı

Sennheiser HD 630VB, müzik severlerin mükemmel ses deneyimi hiç ayrılmak zorunda kalmamaları için tasarlandı. Hafifletilmiş alüminyum ve çelik gibi dayanıklı malzemelerden üretilen kulaklıklar, katlanabilir yapısı ve 400 gram ağırlığı ile kolaylıkla ev ve ofis dışında kullanılabiliyor. Profesyonel ses sistemleri ile de kullanılabilmesi için kulaklık yanında 3,5 mm – 6,3 mm dönüştürücü jak adaptörü hediye ediliyor. HD 630VB aynı zamanda tüm Android ve Apple cihazlar ile de uyumlu.

 

Sennheiser’ın Türkiye tüketici ürünleri distribütörü Bircom tarafından 2 yıl garanti ile piyasaya sunulan kulaklıkların tavsiye edilen satış fiyatı 1.799,99 TL olarak belirtiliyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

2 Yeni Klavye: G610 Orion Brown ve G610 Orion Red

Previous article

Steam Stealers Binlerce Oyunseverin Hesabını Hedefliyor

Next article

You may also like

More in Teknoloji