Teknoloji

Monster Notebook Yeni Yılı Karşılamaya Hazırlanıyor

0

Yeni yılın başlamasına artık çok kısa bir süre kaldı. 2017’nin ilk gününe eğlenerek başlamak için planlar çoktan yapıldı. Malum, yeni yıla nasıl girerseniz yılınız öyle geçermiş. Monster da oyun dolu bir yıl için tüm oyunseverleri yeni yıla oyun oynayarak girmeye çağırıyor.

Masaüstü oyun bilgisayarlarının performansını ve kişiselleştirme seçeneklerini dizüstüne taşıyıp, eşsiz bir satış sonrası destekle birlikte sunan Monster, yıllar içerisinde Türkiye’nin her yerine yayılmış büyük bir oyuncu ailesi oluşturmayı başardı. Oyun bilgisayarı denince akla gelen ilk markalardan biri olan Monster, her biri performans canavarı olan oyun bilgisayarlarıyla 2016 boyunca olduğu gibi yeni yılda da oyunseverlere benzersiz bir oyun deneyimi yaşatmaya hazırlanırken, 2016’ya da oyunculara yakışır bir veda etmenin peşinde.

Marka, yeni yılın oyunlarla dolu geçmesi için oyunseverleri 2017’ye oyun oynayarak girmeye davet ediyor. Canavarınızı alın, en yakın arkadaşınıza gidin, içeceklerinizi ve atıştırmalıklarınızı hazırlayıp yeni yılı oyun oynayarak karşılayın. Masaüstü bilgisayarların aksine Monster oyun bilgisayarınızı gittiğiniz yere götürmeniz çok kolay. Tek ihtiyacınız olan Monster’ın kullanışlı sırt çantası. Artık yeni yıla en yakın arkadaşlarınızla yan yana, oyun ve eğlence dolu biçimde girmenizin önünde bir engel kalmadı!

Monster’ın son teknoloji ürünü Intel® Core™ i7 işlemciler ve NVIDIA® GeForce® grafik kartlarıyla donatılmış üstün performanslı oyun bilgisayarları, oyunlardan en yüksek performansı almanızı garantilemek için SSD depolama üniteleri ve yüksek hızlı RAM’ler ile destekleniyor. IPS Mat LED ekran ve arka aydınlatmalı klavye gibi standart donanımlarıyla bir oyun bilgisayarından beklediğiniz her şeye fazlasıyla sahip olan Monster, rakiplerinde olmayan benzersiz satış sonrası desteğiyle de oyuncuların övgüsünü alıyor.

Yeni yılda da oyunların tadını doyasıya çıkarmak için http://www.monsternotebook.com.tr/ adresini ve Monster mağazalarını mutlaka ziyaret edin. Marka hakkındaki en yeni gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olmak için Monster’ın sosyal medya hesaplarını takip etmeyi de unutmayın.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Tiger Knight: Empire War Yeni Yılı Muhteşem Hediyelerle Karşılıyor

Previous article

Spotify’ın Müzik Deneyimi Samsung Gear S3 İle Bileklerde

Next article

You may also like

More in Teknoloji