Teknoloji

Monster Yeni Mağazasına Hazırlanıyor

0

Ürettiği yüksek performanslı oyun laptop’ları ve iş istasyonları ile her kesimin beğenisini kazanan Monster Notebook, Kadıköy’deki mağazasını yeni ve daha merkezi bir noktaya taşıyor.

Geride bıraktığımız 10 yılda olduğu gibi kullanıcıların rahatlıkla ulaşabileceği bir marka olmaya çalışan Monster Notebook, bu amaç doğrultusunda Kadıköy’deki mağazasını oyunseverlerin çok daha kolay ulaşabilecekleri bir yere taşıyor.

Türkiye’nin Tek Oyun Bilgisayarı Mağazası

Monster’ın artık herkesçe bilinen yeşil siyah renklerinin ve Monster’ın gücünü ve enerjisini yansıtan geometrik hatlara sahip modern bir tasarımın hâkim olacağı 3 katlı yeni mağazada, oyunseverlerin VR deneyimini doyasıya yaşayabilecekleri özel bir VR deneme alanı da olacak. Elbette Monster hayranları mağazanın giriş katında yer alacak alanda Monster Notebook’un tüm gaming laptop modellerini görüp kullanma şansını da elde edecekler.

Kullanıcılarına yalnızca en iyi oyun bilgisayarını değil, en iyi hizmeti sunmaya da büyük önem veriyor. Oyunseverler en zorlu görevlerin altından kalkabilecek güçteki oyuncu notebook’u ve iş istasyonları hakkında her türlü bilgiyi Monster’ın tecrübeli çalışanlarından alabilecekler.

Türkiye’nin tamamen oyun bilgisayarlarına özel tek mağazası olan Kadıköy mağazası, tüm oyun tutkunlarını yakın bir zamanda Kadıköy Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak No: 6 adresindeki yeni yerinde ağırlamaya hazırlanıyor.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Samsung 960 PRO ve 960 EVO Geliyor

Previous article

Yapmak İçin Film Yapmak – Blair Witch “Remastered”

Next article

You may also like

More in Teknoloji