Teknoloji

Monster VR Ready Notebook’larını Satışa Sundu

0

Ürettiği yüksek performanslı oyuncu notebook’ları ve iş istasyonlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan Monster Notebook, ürettiği VR Ready notebook’lar ile kullanıcılarına en iyi sanal gerçeklik deneyimini yaşatmayı hedefliyor.

Monster’ın gücünü 6. Nesil Skylake Intel® Core™ i7-6700K işlemciden ve 8GB GDDR5 NVIDIA GeForce GTX980 grafik kartından alan Tulpar T7 V6.1 modeli oyuncu bilgisayarları kusursuz bir sanal gerçeklik performansını vermesi için oluşturulmuş. Sanal gerçeklik uygulamalarının gerektirdiği yüksek işlem gücünü rahatlıkla karşılayabilenTulpar T7 V6.1 kullanıcılarına yüksek çözünürlüklü ve akıcı bir görüntü vadediyor.

Oyunseverler Monster’ın Kadıköy’deki mağazasını ziyaret ederek Tulpar T7’yi ve diğer Monster Notebook modellerini bizzat görebilirler. Ayrıca mağazadaki HTC Vive VR sistemini deneyerek hem sanal gerçekliğin dünyasına adım atabilir hem de Monster Notebook’ların sanal gerçeklik performansını ilk elden tecrübe edebilirler.

En yeni Monster Notebook modellerini denemek ve eşsiz bir sanal gerçeklik deneyimi yaşamak için Monster’ın Kadıköy mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Tulpar T7 V6.1 modeli ve Monster’ın benzersiz satış sonrası destek hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için Monster’ın Kadıköy’deki mağazasını ziyaret edin.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Civilization VI’da İngiltere’ye Kraliçe Victoria Liderlik Edecek

Previous article

Albion Online Final Beta’sı Başlıyor

Next article

You may also like

More in Teknoloji