Teknoloji

Oyunlarda Yüksek Performans İçin HyperX Savage DDR4

0

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, DDR4 RAM ürün ailesine yeni eklenen HyperX Savage modellerini duyurdu. HyperX Savage DDR4 bellekler hız aşırtma tutkunları ve oyuncuların ihtiyacı olan yüksek performansı, düşük güç tüketimi ile birlikte sunuyor.

Oyun tutkunlarının performans ihtiyaçlarına yönelik ürünleri ile öne çıkan HyperX, DDR4 RAM ailesinin en yeni üyesi HyperX Savage DDR4 modellerini duyurdu. HyperX Savage DDR4 oyuncular ve hız aşırtma tutkunları için yüksek hız ve performans sunuyor.

3000MHz’e ulaşan hızlarda çalışan HyperX Savage DDR4 bellekler video işleme, 3D render ve oyunlar için çok yüksek performans sağlıyor. Intel Core i5 ve i7 işlemciler ile birlikte Z170 ve X99 yonga setleriyle uyumlu, XMP destekli bellek profilleri sayesinde kullanıcılar HyperX Savage RAM’ler ile BIOS üzerinde detaylı ayar yapmadan da hız aşırtma yapabiliyorlar.

64GB kapasiteye kadar modül ve kitlerde kullanıcılara sunulan HyperX Savage DDR4 bellekler 1,2V ile 1,35V arasında çalışarak DDR3 belleklere göre çok daha az güç harcayarak, daha stabil bir biçimde çalışabiliyorlar.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Yepyeni Karakter Rashid Street Fighter V’e Geliyor

Previous article

Rise of Continents Turnuvası Geliyor

Next article

You may also like

More in Teknoloji