IFA 2017Teknoloji

Philips Monitörleri IFA 2017’deki Yerini Alıyor

0

IFA fuarının 57.si yaklaşırken, Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, zengin bir yelpazeye yayılan ekran yenilikleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ziyaretçiler, 22 numaralı sergi salonunda, Philips’in kavisli ekranlarının geniş ürün grubunu, hiç olmadığı kadar iyi kontrast ve renk için High Dynamic Range (HDR- Yüksek Dinamik Aralık) teknolojisinin gücünü, 8K netliğinde geleceğin çözünürlüklerini ve profesyoneller için etkileyici ekran çözümlerini keşfedebilirler.

Kavisler, Renk & Eğlence
Philips monitörlerinin 2017-2018 ürün grubu, kavisli tasarıma ve olağanüstü renk reprodüksiyonuna net bir biçimde bağlılık gösteriyor. IFA 2017’de sunulacak kavisli modellerin ölçüleri, 27 inç ile 49 inç aralığında değişecek. Ancak bu monitörler, yalnızca kavisli oldukları için göze çarpmıyorlar – bu ekranlar, aynı zamanda harika bir renk deneyimi de sunmak için bir dizi özellik ile donatıldılar: Ultra Wide-Color teknolojisi, Quantum Dot ve HDR özelliklerine sahip modeller de standda görülebilecekler.

Heyecan verici bir başka alan ise muhteşem özelliklere sahip, 43 inçlik eğlence ve çoklu görev yürütme istasyonları olacak: 4K çözünürlük, HDR, Adobe RGB ve USB kenetleme istasyonu işlevselliği – hepsi olağanüstü çok yönlü ev eğlencesi demek.

Profesyoneller ve tutkunlar için özel ürünler
4K giderek daha ana akım oldukça, daha yüksek çözünürlüğe sahip Philips monitörleri ufukta belirdi: 8K. 8K UHD çözünürlüğün geleceği, 4K UHD’nin yatay ve dikey çözünürlüğünün iki katı ve toplam piksel sayısının dört katı kadarını sunacak. İşte ziyaretçiler 8K’nin netliğini ilk elden deneyimleyebilirler: Fuarda, ayrıca sürükleyici bir görüntüleme deneyimi için dört taraftan da zarif, çerçevesiz bir tasarıma sahip 32 inçlik bir 8K ekran da olacak.

Deneyimli bir tasarımcının, fotoğrafçının ya da CAD kullanıcısının dikkatini çekecek diğer özel ürünler arasında ise HDR’a ve USB-C kenetleme istasyonuna sahip 31,5 inçlik profesyonel 4K ekranı ve Adobe RGB renk aralığına ve USB kenetleme istasyonu işlevselliğine sahip 31,5 inçlik QHD ekranı bulunuyor.

IFA 2017’de 22 numaralı salonda bize katılacağınızı ve profesyonel ve ev kullanıcısı ekran piyasaları için renk, kavisler ve etkileyici tasarımın yeni dünyasına göz atabileceğinizi umarız.

Daha fazla bilgi almak isterseniz, bir MMD temsilcisi ile bir randevu organize etmekten memnuniyet duyarız – yeter ki bize tercih ettiğiniz günü ve saat aralığını belirtin. Bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Philips monitörleri hakkında daha fazla bilgi için: www.philips.com/monitors

Veri ve Cihaz Paylaşımı Sıkıntıya Yol Açıyor

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde Yarı Finalistler Belli Oldu

Previous article

Donal Trump’ın Meksikalıları Kocaman Kucakladığı Oyun – iHUGU

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in IFA 2017